Više od vesti
Ko su kandidati za poslanike 1

Demokratska straka predaje Republičkoj izboroj komisiji listu za predstojeće parlamentarne izbore, pod nazivom "Izbor za bolji život - Boris Tadić". DS je RIK-u predao 14.329 potpisa; FOTO: TANJUG

Ko su kandidati za poslanike

Republička izborna komisija je proglasila 18 izbornih lista kandidata za poslanike, za Skupštinu Vojvodine proglašeno - 14, za Beograd - 16 odborničkih lista, za Novi Sad - 14, za Niš 14, za Kragujevac 10... Ovde pogledajte ko su kandidati lista Izbor za bolji život- Boris Tadić, Srpska radikalna stranka - dr Vojislav Šešelj, Ujedinjeni regioni Srbije - Mlađan Dinkić.

22. mart 2012,

Piše: R.S.V

Republička izborna komisija (RIK) je 24. aprila proglasila 18 izbornih lista kandidata za izbore za narodne poslanike u Narodnu skupštinu Republike Srbije 6. maja 2012. godine ,

1. Izbor za bolji život- Boris Tadić*

2. Srpska radikalna stranka – dr Vojislav Šešelj

3. Ujedinjeni regioni Srbije – Mlađan Dinkić*

4. Čedomir Jovanović – Preokret (Liberalno demokratska partija, Srpski pokret obnove, Socijaldemokratska unija, Bogata Srbija, Vojvođanska partija, Demokratska partija Sandžaka, Zelena ekološka partija – zeleni, Partija Bugara Srbije)

5. Pokrenimo Srbiju – Tomislav Nikolić (Srpska napredna stranka, Nova Srbija, Asocijacija malih i srednjih preduzeća i preduzetnika Srbije, Koalicija udruženja izbjeglica u Republici Srbiji, Pokret snaga Srbije – BK, Narodna seljačka stranka, Bošnjačka narodna partija, Demokratska partija Makedonaca, Romska partija, Pokret vlaškog ujedinjenja, Pokret socijalista, Pokret privredni preporod Srbije)

6. Demokratska stranka Srbije – Vojislav Koštunica

7. Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS)

8. Dveri za život Srbije

9. Vajdasági magyar szövetség-Pásztor István – Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor

10. Reformistička stranka – Prof. dr Milan Višnjić

11. Stranka demokratske akcije Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin

12. POKRET RADNIKA I SELjAKA

13. SOCIJALDEMOKRATSKI SAVEZ – NEBOJŠA LEKOVIĆ

14. SVE ZAJEDNO: BDZ, GSM, DZH, DZVM, Slovačka stranka – Emir Elfić

15.

KOALICIJA ALBANACA PREŠEVSKE DOLINE – KOALICIONI I SHQIPTARËVE TË LUGINËS SË PRESHEVËS

16. CRNOGORSKA PARTIJA – NENAD STEVOVIĆ

17. KOMUNISTIČKA PARTIJA – JOSIP BROZ

18. NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA

*Zanimljivo je da je lista Izbor za Bolji život – Boris Tadić prijavljena kao jedinstvena, bez navođenja partija čiji su kandidati u nju uvršteni, mada je ranije objavljeno a iz imena kandidata se vidi da su na njoj na primer kandidati LSV Nenada Čanka, SDP Rasima Ljajića.

Srpski pokret obnove je saopštio da Izvorni SPO, čije je stupanje na listu Izbor za bolji život- Boris Tadić najavljeno u medjima ne postoji kao politička organizacija a Sanja Čeković (57) i Srđan Srećković (218) navedeni su kao članovi DS.

Sličan je slučaj s listom Ujedinjeni regioni Srbije – Mlađan Dinkić, mada nju čine kandidati G17, Zajedno za Šumadiju Veroljuba Stefanovića, Narodne partije Maje Gojković i drugi.

Osim liste URS, koja ima 245 kandidata, Dveri 209, Reformistička stranka – Prof. dr Milan Višnjić 175, Stranka demokratske akcije Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin 30, Pokret radnika i seljaka 190, Socijaldemokratski savez 186, SVE ZAJEDNO: BDZ, GSM, DZH, DZVM, Slovačka stranka 68, KOALICIJE ALBANACA PREŠEVSKE DOLINE – KOALICIONI I SHQIPTARËVE TË LUGINËS SË PRESHEVËS 11, CRNOGORSKE PARTIJE 52, KOMUNISTIČKE PARTIJE – JOSIP BROZ 60 I NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA 93, ostale liste sadrže po 250 kandidata

Imena prvih 50 i redosled na listi čitalac može videti ovde, ovde,

ovde, ovde i ovde, kao i na sajtu RIK .

Pogledajte ko su prvih 50 kandidata sa ovih izbornih lista:

Na ovoj stranici

Izbor za bolji život- Boris Tadić

Srpska radikalna stranka – dr Vojislav Šešelj

Ujedinjeni regioni Srbije – Mlađan Dinkić

Na ostalim stranicama:

Čedomir Jovanović – Preokret

Pokrenimo Srbiju – Tomislav Nikolić

Demokratska stranka Srbije – Vojislav Koštunica

Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS)

POKRET RADNIKA I SELjAKA

SOCIJALDEMOKRATSKI SAVEZ – NEBOJŠA LEKOVIĆ

SVE ZAJEDNO: BDZ, GSM, DZH, DZVM, Slovačka stranka – Emir Elfić

KOALICIJA ALBANACA PREŠEVSKE DOLINE – KOALICIONI I SHQIPTARËVE TË LUGINËS SË PRESHEVËS

CRNOGORSKA PARTIJA – NENAD STEVOVIĆ

KOMUNISTIČKA PARTIJA – JOSIP BROZ

NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA

Izborne liste za poslanike AP Vojvodine

Pokrajinska izborna komisija Vojvodine je proglasila 14 Izbornih lista za izbore za poslanike u Skupštinu Autonomne Pokrajine Vojvodine. Sa imenima kandidata pokrajinske poslanike koji se biraju po proporcionalnom sistemu možete se upoznati preko sledećih linkova:

Izborna lista 1 – IZBOR ZA BOLjU VOJVODINU-BOJAN PAJTIĆ

Izborna lista 2 – LIGA SOCIJALDEMOKRATA VOJVODINE-NENAD ČANAK

Izborna lista 3 – UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ

Izborna lista 4 – SRPSKA RADIKALNA STRANKA-DR VOJISLAV ŠEŠELj

Izborna lista 5 – POKRENIMO VOJVODINU-TOMISLAV NIKOLIĆ:SRPSKA NAPREDNA STRANKA, NOVA SRBIJA, POKRET SOCIJALISTA, POKRET SNAGA SRBIJE-BK

Izborna lista 6 – DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE-VOJISLAV KOŠTUNICA

Izborna lista 7 – ČEDOMIR JOVANOVIĆ-VOJVOĐANSKI PREOKRET (LDP-SPO-VP-SDU-BOGATA SRBIJA)

Izborna lista 8 – IVICA DAČIĆ-SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE (SPS), PARTIJA UJEDINjENIH PENZIONERA (PUPS), JEDINSTVENA SRBIJA (JS), SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA SRBIJE (SDP Srbije)


Izborna lista 9 – VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – PÁSZTOR ISTVÁN – SAVEZ VOJVOĐANSKIH MAĐARA – IŠTVAN PASTOR


Izborna lista 10 – Dveri za srpsku Vojvodinu


Izborna lista 11 – SVE ZAJEDNO: BDZ, GSM, DZH, DZVM, SLOVAČKA STRANKA– LASLO RAC SABO

Izborna lista 12 – MAGYAR REMÉNY MOZGALOM-LÁSZLÓ BÁLINT POKRET MAĐARSKE NADE-BALINT LASLO

Izborna lista 13 – CRNOGORSKA PARTIJA-NENAD STEVOVIĆ-CRNOGORSKA PARTIJA-NENAD STEVOVIĆ

Izborna lista 14 – SRPSKA DEMOKRATSKA STRANKA, DRAGAN DAŠIĆ

Odborničke izborne liste - Beograd

Kragujevac - 10 lista

Gradska izborna komisija u Kragujevcu je proglasila 10 lista za izbor odbornika Skupštine grada Kragujevca
Imena kandidata možete videti na sledećem linku:
ZBIRNA IZBORNA LISTA


1. Izborna lista VEROLjUB VERKO STEVANOVIĆ Zajedno za Kragujevac UJEDINjENI REGIONI SRBIJE
koju je podnela KOALICIJA UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – ZAJEDNO ZA ŠUMADIJU I G17 PLUS

2. Izborna lista IZBOR ZA BOLjI ŽIVOT- BORIS TADIĆ koju je podnela KOALICIJA IZBOR ZA BOLjI ŽIVOT – BORIS TADIĆ (DS – SDPS)


3. Izborna lista Srpska radikalna stranka – dr Aleksandar Martinović koju je podnela SRPSKA RADIKALNA STRANKA


4. Izborna lista DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE – VOJISLAV KOŠTUNICA koju je podnela DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE


5. Izborna lista POKRENIMO KRAGUJEVAC – TOMISLAV NIKOLIĆ
(Srpska napredna stranka, Nova Srbija, Pokret Snaga Srbije – BK, Pokret socijalista) koju je podnela Koalicija Pokrenimo Kragujevac : Srpska napredna stranka, Nova Srbija, Pokret Snaga Srbije – BK, Pokret socijalista

6. Izborna lista ČEDOMIR JOVANOVIĆ-PREOKRET-DR ZORAN TODOROVIĆ (LDP, SPO, SDU) koju je podnela Koalicija LIBERALNO DEMOKRATSKA PARTIJA (LDP) i SRPSKI POKRET OBNOVE (SPO)

7. Izborna lista Ivica Dačić-Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS)-prof. dr Slavica Đukić Dejanović koju je podnela Koalicija Socijalističke partije Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS)


8. Izborna lista Socijaldemokratski savez-Socijaldemokratski pokret-Dragutin Stanojlović Baja,
koju je podnela Koalicija Socijaldemokratski savez-Socijaldemokratski pokret-Dragutin Stanojlović Baja

9. Izborna lista Dveri za bolji život Srbije koju je podnela Grupa građana Dveri Kragujevac

10. Izborna lista Nova socijaldemokratija Srbije – Dušan Janjić koju je podnela Nova socijaldemokratija Srbije

IZBOR ZA BOLJI ŽIVOT - BORIS TADIĆ

1. DRAGAN ĐILAS, 1967, dipl. inženjer mašinstva, BEOGRAD

2. RUŽICA PAVLOVIĆ-ĐINĐIĆ, 1960, dipl. pravnik, BEOGRAD

3. DRAGOLjUB MIĆUNOVIĆ, 1930, profesor univeziteta, BEOGRAD

4. RASIM LjAJIĆ, 1964, lekar, NOVI PAZAR

5. MIODRAG STOJKOVIĆ, 1964, genetičar, LESKOVAC

6. JELENA TRIVAN, 1973, profesor književnosti – dipl. filolog, BEOGRAD

7. DUŠAN PETROVIĆ, 1966, advokat, ŠABAC

8. NENAD ČANAK, 1959, dipl. ekonomista, NOVI SAD

9. MILICA DELEVIĆ, 1969, doktor političkih nauka, BEOGRAD

10. BOJAN PAJTIĆ, 1970, doktor pravnih nauka, NOVI SAD

11. DRAGAN ŠUTANOVAC, 1968, dipl. mašinski inženjer, BEOGRAD

12. NADA KOLUNDžIJA, 1952, dipl. politikolog, BEOGRAD

13. MIRKO CVETKOVIĆ, 1950, dipl. ekonomista, BEOGRAD

14. MILORAD MIJATOVIĆ, 1947, doktor matematičkih nauka, NOVI SAD

15. GORDANA ČOMIĆ, 1958, dipl. fizičar, NOVI SAD

16. VUK JEREMIĆ, 1975, magistar državne administracije, BEOGRAD

17. SNEŽANA MALOVIĆ, 1976, dipl. pravnik, BEOGRAD

18. BOJAN KOSTREŠ, 1974, ekonomista, EČKA

19. BOŽIDAR ĐELIĆ, 1965, magistar ekonomskih nauka, BEOGRAD

20. MILAN MARKOVIĆ, 1970, dipl. pravnik, BEOGRAD

21. TAMARA TRIPIĆ, 1975, dipl. pravnik, BEOGRAD

22. OLIVER DULIĆ, 1975, lekar, SUBOTICA

23. GORAN BOGDANOVIĆ, 1963, dipl. inženjer poljoprivrede, LEPOSAVIĆ

24. VESNA MILEKIĆ, 1972, dipl. glumica, BEOGRAD

25. BORISLAV STEFANOVIĆ, 1974, dipl. pravnik, NOVI SAD

26. MIODRAG ĐIDIĆ, 1954, dipl. pravnik, KRUŠEVAC

27. NATAŠA VUČKOVIĆ, 1967, advokat, BEOGRAD

28. ALEKSANDRA JERKOV, 1982, magistar političkih nauka, NOVI SAD

29. BALŠA BOŽOVIĆ, 1983, apsolvent Pravnog fakulteta Univeziteta u Beogradu, BEOGRAD

30. BOŠKO RISTIĆ, 1961, advokat, MEDIANA, NIŠ

31. VLADIMIR JOVANOVIĆ, 1973, dipl. ekonomista, PROKUPLjE

32. MILOVAN MARKOVIĆ, 1954, dipl. inženjer elektrotehnike, VALjEVO

33. LjILjANA LUČIĆ, 1953, dipl. sociolog, BEOGRAD

34. NEVEN CVETIĆANIN, 1974, doktor političkih nauka, BEOGRAD

35. BORIS RANKOVIĆ, 1974, dipl. pravnik, OBRENOVAC

36. SLAVICA SAVIĆ, 1948, dipl. inženjer, BEOGRAD

37. MILAN MIROSAVLjEVIĆ, 1972, dipl. pravnik, BEOGRAD

38. ĐORĐE STOJŠIĆ, 1977, dipl. ekonomista, SREMSKA MITROVICA

39. GORICA MOJOVIĆ, 1952, profesor, BEOGRAD

40. MEHO OMEROVIĆ, 1959, dipl. politikolog, BEOGRAD

41. DUŠAN OBRADOVIĆ, 1985, dipl. politikolog, KRAGUJEVAC

42. MIRNA KOSANOVIĆ, 1953, advokat, BEOGRAD

43. SLOBODAN HOMEN, 1972, advokat, BEOGRAD

44. JANKO RADAKOVIĆ, 1985, student, BEOGRAD

45. VESNA MARJANOVIĆ, 1969, dipl. pravnik, BEOGRAD

46. DEJAN NIKOLIĆ, 1979, profesor fizičke kulture, SOKOBANjA

47. IVAN JOVANOVIĆ, 1977, inženjer informatike, KRALjEVO

48. TEODORA VLAHOVIĆ, 1953, dipl. pravnik, NOVI SAD

49. DUŠAN MILISAVLjEVIĆ, 1968, docent na medicinskom fakultetu, MEDIANA, NIŠ

50. OLGICA BATIĆ, 1981, advokat, OBRENOVAC

Imena ostalih kandidata liste Izbor za bolji život čitalac može videti na sajtu RIK .

SRPSKA RADIKALNA STRANKA - DR VOJISLAV ŠEŠELj

1. Prof. dr VOJISLAV ŠEŠELj, 1954, profesor univerziteta, Batajnica

2. dr ALEKSANDAR MARTINOVIĆ, 1976, doktor pravnih nauka, Ruma

3. ELENA BOŽIĆ-TALIJAN, 1970, dipl. novinar, Beograd

4. ZORAN KRASIĆ, 1956, dipl. pravnik, Beograd

5. NEMANjA ŠAROVIĆ, 1974, dipl. pravnik, Beograd

6. VJERICA RADETA, 1955, dipl. pravnik, Zemun

7. mr DEJAN MIROVIĆ, 1972, magistar pravnih nauka, Beograd

8. PETAR JOJIĆ, 1938, advokat, Pančevo

9. LjILjANA MIHAJLOVIĆ, 1965, administrativni radnik, Zemun

10. MILORAD KRSTIN, 1955, poljoprivredni tehničar, Taraš

11. mr MARKO MILENKOVIĆ, 1974, magistar muzičkih umetnosti, Žitorađa

12. NATAŠA JOVANOVIĆ, 1966, turistički vodič, Kragujevac

13. BOŽIDAR DELIĆ, 1956, oficir u penziji, Beograd

14. ĐURAĐ JAKŠIĆ, 1977, profesor istorije, Novi Sad

15. RADICA JOCIĆ, 1962, profesor, Bela Palanka

16. TOMISLAV LjUBENOVIĆ, 1951, inženjer metalurgije, Leskovac

17. MILAN ŠKRBIĆ, 1960, ekonomista, Apatin

18. MARINA TOMAN, 1972, dipl. ekonomista, Beograd

19. DRAGAN STEVANOVIĆ, 1973, ekonomista, Surdulica

20. DUŠAN MARIĆ, 1963, novinar, Velika Plana

21. LIDIJA DIMITRIJEVIĆ, 1975, dipl. ekonomista, Leskovac

22. MILOVAN RADOVANOVIĆ, 1954, pravnik, Aleksinac

23. SRETO PERIĆ, 1959, dipl. pravnik, Ljubovija

24. JELENA ČITAKOVIĆ, 1954, dipl. ekonomista, Beli Potok

25. ZORAN DESPOTOVIĆ, 1965, privatni preduzetnik, Prijepolje

26. BRANISLAV RANKIĆ, 1962, dipl. inženjer metalurgije, Bor

27. LIDIJA VUKIĆEVIĆ, 1962, dramski umetnik, Novi Beograd

28. MOMČILO DUVNjAK, 1958, saobraćajni tehničar, Kruševac

29. MIROLjUB IGNjATOVIĆ, 1976, dipl. teorijski fizičar, Beograd

30. IRENA MILjKOVIĆ, 1974, saradnik u prirodnim naukama, Kuršumlija

31. LjUBOMIR KRAGOVIĆ, 1956, inženjer kibernetike, Kosovska Mitrovica

32. ALEKSANDAR DRAŽIĆ, 1979, elektrotehničar, Lazarevac

33. DUŠANKA PLEĆEVIĆ, 1953, doktor stomatologije, Bor

34. MIRKO MUNjIĆ, 1957, dipl. pravnik, Čačak

35. MILjAN GLIŠIĆ, 1975, dipl. filmski i TV reditelj, Beograd

36. dr GORDANA PAUNOVIĆ-MILOSAVLjEVIĆ, 1957, neuropsihijatar, Zemun

37. IVAN NINIĆ, 1988, pravni tehničar, Lazarevac

38. ILIJA ČABARKAPA, 1956, dipl. pravnik, Kraljevo

39. RUŽICA NIKOLIĆ, 1976, dipl. defektolog, Beograd

40. ZORAN POPOVIĆ, 1956, mašinski tehničar, Ljig

41. RADIŠA ILIĆ, 1969, šumarski tehničar, Paraćin

42. NATAŠA CVEJIĆ, 1985, dipl. filolog, Beograd

43. mr SRBOLjUB ŽIVANOVIĆ, 1953, magistar tehničkih nauka, Jelenča

44. BORIS ALEKSIĆ, 1975, dipl. pravnik, Beograd

45. BILjANA ŽIVOJINOVIĆ, 1978, službenik, Beograd

46. SAŠA VALjAREVIĆ, 1969, dipl. ekonomista, Požarevac

47. ZORAN MILIĆ, 1952, mašinski tehničar, Rgotina bb

48. GORDANA VIDOVIĆ, 1964, administrativni radnik, Zemun

49. dr NIKOLA ŽUTIĆ, 1952, doktor istorijskih nauka, Beograd

50. OGNjEN MIHAJLOVIĆ, 1960, inženjer tehnologije, Zemun

Imena ostalih kandidata liste Srpska radikalna stranka čitalac može videti na sajtu RIK .

UJEDINjENI REGIONI SRBIJE - MLAĐAN DINKIĆ

1. MLAĐAN DINKIĆ, 1964, magistar ekonomskih nauka, Beograd

2. VEROLjUB STEVANOVIĆ, 1946, dipl. mašinski inženjer, Kragujevac

3. MAJA GOJKOVIĆ, 1963, advokat, Novi Sad

4. BOŠKO NIČIĆ, 1960, dipl. ekonomista, Zaječar

5. VLADAN VASIĆ, 1971, magistar ekonomskih nauka, Pirot

6. VERICA KALANOVIĆ, 1954, magistar tehničkih nauka , Trstenik

7. PREDRAG MARKOVIĆ, 1955, izdavač, Rakovica

8. SUZANA GRUBJEŠIĆ, 1963, dipl. politikolog, Beograd

9. VIDOJE PETROVIĆ, 1961, oficir policije, Loznica

10. SAŠA MILENIĆ, 1967, profesor filozofije, Kragujevac

11. IVICA KOJIĆ, 1974, ekonomista, Beograd

12. VESNA KOVAČ, 1965, ekonomista, Beograd

13. BRANISLAV JOVANOVIĆ, 1955, dipl. pravnik, Niš

14. IVAN JOKOVIĆ, 1961, pravnik, Zaječar

15. DRAGANA MIJATOV, 1980, novinar, Sremska Kamenica

16. SLAVICA SAVELjIĆ, 1965, dipl. sociolog, Kragujevac

17. MIROSLAV ČUČKOVIĆ, 1979, dipl. inženjer elektrotehnike, Obrenovac

18. ANA NOVKOVIĆ, 1965, profesor razredne nastave, Kovin

19. VLADIMIR ILIĆ, 1963, dipl. ekonomista, Požarevac

20. NEBOJŠA ZDRAVKOVIĆ, 1969, profesor univerziteta, Kragujevac

21. SNEŽANA STOJANOVIĆ-PLAVŠIĆ, 1961, dipl. psiholog, Leskovac

22. JOŽEF ŠANDOR, 1961, menadžer, Senta

23. SIMO VUKOVIĆ, 1975, doktor medicinskih nauka, Beograd

24. JELENA TRAVAR-MILjEVIĆ, 1979, dipl. inženjer za upravljanje tehničkim sistemima u medicini, Žitište

25. BRANISLAV MITROVIĆ, 1966, profesor informatike, Užice

26. VLAJKO SENIĆ, 1973, dipl. ekonomista, Beograd

27. JADRANKA BELjAN-BALABAN, 1972, profesor književnosti, Sremski Karlovci

28. MILAN ĐOKIĆ, 1972, dipl. pedagog fizičke kulture, Knjaževac

29. JOVAN NEŠOVIĆ, 1970, magistar tehničkih nauka , Kraljevo

30. NADA DUMIĆ, 1977, dipl. filozof, Palilula

31. DEJAN JOVANOVIĆ, 1976, dipl. ekonomista, Paraćin

32. NENAD STEVANOVIĆ, 1969, dipl. ekonomista, Osečina

33. IVANA KOVAČEVIĆ, 1965, profesor pedagogije, Novi Sad

34. NEBOJŠA MARJANOVIĆ, 1959, lekar specijalista urgentne medicine, Boljevac

35. RADOVAN MILOVANKIĆ, 1966, master informatičkog menadžmenta, Kruševac

36. BOŽICA NOVAKOVIĆ, 1964, lekar , Beograd

37. ŽELjKO IVANjI, 1970, dipl. pravnik, Beograd

38. NEBOJŠA VIDENOVIĆ, 1964, dipl. inženjer mašinstva, Bor

39. GORICA DIMČIĆ-TASIĆ, 1959, doktor medicine, Svilajnac

40. BILjANA POPOVIĆ, 1979, dipl. pravnik, Zaječar

41. MIODRAG MILjKOVIĆ, 1958, dipl. mašinski inženjer, Trstenik

42. SLAVIŠA ZLATANOVIĆ, 1967, dipl. inženjer građevinarstva, Leskovac

43. GORAN DžAFIĆ, 1971, dipl. menadžer emb, Beograd

44. SLAVICA JANjIĆ, 1972, profesor razredne nastave i dipl. ekonomista, Ljig

45. NIKOLA JOVANOVIĆ, 1948, gastroenterolog, Trstenik

46. UROŠ TRAJKOVIĆ, 1969, doktor-specijalista pedijatrije, Vranje

47. JOVANA FA-TOMIĆ, 1984, dipl. politikolog, Šabac

48. SAŠA ADAMOVIĆ, 1966, dipl. istoričar, Novi Sad

49. MIŠA MILOSAVLjEVIĆ, 1974, profesor srpske književnosti i jezika, Kraljevo

50. MOMČILO SPASIĆ, 1952, doktor medicine, Čačak

Imena ostalih kandidata URS možete videti na sajtu RIK .

Svi brojevi Vremena na jednom mestu!>

Pogledajte arhivu