Više od vesti

Kandidati za poslanike 2016: Lista Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje

Listu "Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje" uporedite sa listom: ALEKSANDAR VUČIĆ - BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO na izborima 2014. Videti takođe: Poslanici SNS u sazivu 2014.

Red. broj

Ime i prezime

Godina rođenja

Zanimanje

Mesto prebivališta
1.

Aleksandar Vučić

1970

diplomirani pravnik

Novi Beograd
2.

Rasim Ljajić

1964

lekar

Novi Pazar
3.

Maja Gojković

1963

advokat

Novi Sad
4.

Milan Krkobabić

1952

diplomirani ekonomista

Beograd
5.

Goran Knežević

1957

diplomirani ekonomista

Zrenjanin
6.

Aleksandra Tomić

1969

doktor ekonomskih nauka

Beograd
7.

dr Aleksandar Martinović

1976

doktor pravnih nauka

Ruma
8.

Miroslav Lazanski

1950

diplomirani pravnik – vojni komentator

Novi Beograd
9.

Ljiljana Đurović

1953.

književnica

Beograd
10.

Andreja Mladenović

1975.

pravnik

Zemun
11.

Dušan Borković

1984

profesionalni sportista

Pančevo
12.

Jadranka Jovanović

1958

operska pevačica

Beograd
13.

Bogdan Obradović

1966

teniski trener

Beograd
14.

Aleksandra Đurović

1976

profesor srpskog jezika

Beograd
15.

Marija Obradović

1974

novinar

Beograd
16.

Veroljub Matić

1953

diplomirani inženjer geodezije

Koceljeva
17.

Vladimir Đukanović

1979

diplomirani pravnik

Beograd
18.

Biljana Pantić Pilja

1983

advokat

Novi Sad
19.

Aleksandar Marković

1981

diplomirani ekonomista

Beograd
20.

dr Milorad Mijatović

1947

doktor matematičkih nauka

Novi Sad
21.

Ivana Stojiljković

1981

diplomirani inženjer pejzažne arhitekture

Užice
22.

Veroljub Arsić

1969

ekonomista

Požarevac
23.

Marijan Rističević

1958

zemljoradnik

Inđija
24.

Dragana Barišić

1975

lekar – psihijatar

Kruševac
25.

prof. dr Ljubiša Stojmirović

1950

profesor univerziteta

Beograd
26.

prof. dr Marko Atlagić

1949

univerzitetski profesor

Beograd
27.

Jelena Mijatović

1977

vaspitač

Beograd
28.

prof. dr Zoran Dragišić

1967

profesor univerziteta

Beograd
29.

Đorđe Komlenski

1965

diplomirani pravnik

Beograd, Obrenovac
30.

Milena Bićanin

1964

profesor istorije

Beograd, Surčin
31.

Miroslav Markićević

1958

mašinski tehničar

Čačak
32.

prof. dr Milan Knežević

1952

profesor medicinskih nauka

Kragujevac
33.

Dubravka Filipovski

1967

diplomirani pedagog

Beograd
34.

mr Igor Bečić

1971

magistar industrijskog menadžmenta

Vrbas
35.

Miodrag Linta

1969

profesor istorije

Novi Beograd
36.

Ljiljana Malušić

1958

diplomirani sociolog

Voždovac
37.

Mihailo Jokić

1948

penzioner

Valjevo
38.

Branimir Rančić

1953

doktor medicine -neuropsihijatar

Niš
39.

Dušica Stojković

1979

diplomirani politikolog za međunarodne poslove

Beograd, Rakovica
40.

dr Muamer Bačevac

1977

lekar

Novi Pazar
41.

Željko Sušec

1977

prosvetni radnik

Pančevo
42.

Aleksandra Maletić

1982

diplomirani psiholog

Novi Sad
43.

Jovan Palalić

1971

advokat

Bačka Palanka
44.

Vladimir Orlić

1983

doktor nauka – elektrotehnike i računarstva

Beograd
45.

Mira Petrović

1956

specijalista strukovni ekonomista

Novi Beograd
46.

Mirko Krlić

1955

novinar

Zrenjanin
47.

Bojan Torbica

1974

diplomirani pravnik

Bački Jarak
48.

Katarina Rakić

1979

diplomirani pravnik

Beograd, Grocka
49.

Milovan Drecun

1957

magistar ekonomskih nauka

Beograd
50.

prof. dr Vladimir Marinković

1976

profesor univerziteta

Beograd, Voždovac
51.

Jelena Žarić Kovačević

1981

advokat

Niš
52.

Zoran Bojanić

1959

ekonomista

Kraljevo
53.

Slaviša Bulatović

1975

diplomirani pravnik

Vranje, Vranjska Banja
54.

Vesna Marković

1974

diplomirani ekonomista

Beograd
55.

Duško Tarbuk

1972

ekonomista

Zemun
56.

Branislav Blažić

1957

hirurg

Beograd
57.

Olivera Pešić

1979

diplomirani ekonomista

Leskovac
58.

Darko Laketić

1975

doktor medicine – specijalista

Prokuplje
59.

Dragan Šormaz

1967

političar

Smederevo
60.

Jasmina Karanac

1967

novinar

Beograd, Novi Beograd
61.

Konstantin Arsenović

1940

general pukovnik u penziji

Novi Beograd
62.

Velimir Stanojević

1964

diplomirani inženjer poljoprivrede

Čačak
63.

Tijana Davidovac

1986

ekonomista

Beograd, Lazarevac
64.

Ivan Manojlović

1975

master ekonomista

Kruševac
65.

Goran Nikolić

1967

carinski referent

Odžaci
66.

Jasmina Obradović

1961

diplomirani ekonomista

Futog
67.

Milimir Vujadinović

1979

diplomirani ekonomista

Subotica
68.

Marko Parezanović

1986

profesor tehnike i informatike

Čačak
69.

Milanka Karić

1957

diplomirani pravnik

Beograd
70.

Meho Omerović

1959

diplomirani politikolog

Beograd, Palilula
71.

Aleksandar Jugović

1975

profesor srpskog jezika i književnosti

Čačak
72.

Stanija Kompirović

1968

diplomirani pravnik

Kosovska Mitrovica
73.

Nikola Jolović

1977

diplomirani ekonomista

Novi Pazar
74.

Momo Čolaković

1940

ekonomista u penziji

Novi Sad
75.

Tanja Tomašević Damnjanović

1982

diplomirani pravnik

Vršac
76.

Radovan Jančić

1958

građevinski tehničar

Novi Kneževac, Srpski Krstur
77.

Radoslav Cokić

1958

diplomirani inženjer prerade drveta

Smederevska Palanka
78.

Svetlana Nikolić Pavlović

1955

doktor specijalista medicine

Ćuprija
79.

Žarko Bogatinović

1964

diplomirani inženjer poljoprivrede

Leskovac
80.

Branimir Jovanović

1979

diplomirani politikolog

Kraljevo
81.

Ivana Nikolić

1989

master inženjer saobraćaja

Ub
82.

Žika Gojković

1972

diplomirani menadžer u privredi

Sombor
83.

Milovan Krivokapić

1949

lekar

Kosovska Mitrovica
84.

Milena Turk

1986

diplomirani hemičar

Trstenik
85.

Radmilo Kostić

1971

diplomirani ekonomista

Pirot
86.

Snežana Petrović

1965

diplomirani ekonomista

Užice
87.

Snežana Petrović

1972

specijalni politikolog

Novi Beograd
88.

Marko Zeljug

1983

veterinarski tehničar

Surčin, Jakovo
89.

Žarko Mićin

1982

diplomirani pravnik

Novi Sad
90.

Nataša Mihailović Vacić

1972

novinar

Beograd, Vračar
91.

Blaža Knežević

1968

diplomirani ekonomista

Šabac
92.

Ana Ćirić

1988

diplomirani inženjer organizacionih nauka

Beograd, Voždovac
93.

Milanka Jevtović Vukojičić

1960

diplomirani socijalni radnik

Priboj
94.

Živko Vrcelj

1959

lekar specijalista hirurg

Sremska Mitrovica
95.

Srbislav Filipović

1984

diplomirani ekonomista

Beograd
96.

Maja Mačužić

1977

diplomirani ekonomista

Kraljevo
97.

Milija Miletić

1968

veterinarski tehničar

Svrljig
98.

Aleksandar Čotrić

1966

književnik

Beograd
99.

Gordana Predić

1965

diplomirani istoričar

Beograd, Čukarica
100.

Miroljub Stanković

1946

diplomirani pravnik u penziji

Niš
101.

Mladen Grujić

1966

diplomirani inženjer organizacije rada

Beograd
102.

Borka Grubor

1960

lekar

Loznica
103.

Zoran Milekić

1955

građevinski tehničar

Kučevo
104.

Dragomir Karić

1949

privrednik

Beograd
105.

Ljibuška Lakatoš

1972

profesor fizičkog vaspitanja

Stara Pazova
106.

Marko Blagojević

1976

politikolog

Beograd
107.

Dragan Jovanović

1972

diplomirani inženjer mašinstva

Topola
108.

Dragana Kostić

1971

diplomirani ekonomista

Sokobanja
109.

Milosav Milojević

1954

elektrotehničar

Aranđelovac
110.

Krsto Janjušević

1984

dipl. inž. industrijskog menadžmenta

Priboj
111.

Sonja Vlahović

1969

diplomirani ekonomista

Novi Beograd
112.

Marko Gavrilović

1978

ekonomista

Obrenovac
113.

Hadži Milorad Stošić

1954

oficir za telekomunikaciju

Niš
114.

Vesna Rakonjac

1967

lekar specijalista higijene

Kruševac
115.

Dragan Savkić

1947

penzioner

Sopot
116.

Ostoja Mijailović

1979

diplomirani ekonomista

Čačak
117.

Milena Ćorilić

1944

diplomirani ekonomista u penziji

Šabac
118.

Vlado Babić

1960

lekar specijalista medicine rada

Sombor
119.

Dragan Veljković

1964

diplomirani pravnik

Štrpce
120.

Ljubica Mrdaković Todorović

1962

doktor medicine

Niš
121.

Jovica Jevtić

1975

diplomirani inženjer elektrotehnike

Raška
122.

Vladimir Petković

1979

pogonski tehničar mašinske obrade

Barajevo
123.

Olivera Ognjanović

1969

diplomirani menadžer

Grocka
124.

Zvonimir Đokić

1960

vazduhoplovnotehnički elektroinženjer

Beograd
125.

Goran Kovačević

1970

diplomirani ekonomista

Kragujevac
126.

Desanka Repac

1949

stomatolog

Subotica
127.

Ognjen Pantović

1989

master inženjer saobraćaja

Beograd, Palilula
128.

Dalibor Radičević

1976

diplomirani inženjer mašinstva

Aleksinac
129.

Nataša Jovanović

1967

diplomirani ekonomista

Mladenovac
130.

Borisav Kovačević

1943

diplomirani filolog u penziji

Zemun
131.

Aleksandra Majkić

1979

diplomirani pravnik

Kikinda
132.

Stanislava Janošević

1986

master ekonomije

Zrenjanin
133.

Nenad Mitrović

1973

ekonomista

Bujanovac
134.

Mirko Čikiriz

1963

diplomirani pravnik

Kragujevac
135.

Studenka Kovačević

1982

diplomirani inženjer menadžmenta

Bor
136.

Radoslav Jović

1957

doktor medicine – specijalista

Kraljevo
137.

Mladen Lukić

1977

diplomirani inženjer šumarstva

Bajina Bašta
138.

Vera Jovanović

1947

ekonomista

Beograd, Rakovica
139.

Milan Novaković

1963

diplomirani inženjer poljoprivrede

Novi Sad
140.

Vladica Dimitrov

1974

lekar – specijalista radiologije

Dimitrovgrad
141.

Ana Čarapić

1985

diplomirani ekonomista

Kuršumlija
142.

Branko Popović

1975

doktor – specijalista pneumoftiziologije

Nova Varoš
143.

Boban Birmančević

1969

doktor nauka

Šabac
144.

Sandra Božić

1979

diplomirani politikolog

Pančevo,Omoljica
145.

Živan Đurišić

1947

penzioner

Velika Plana
146.

Aleksandra Jevtić

1976

doktor biotehničkih nauka

Vrnjačka Banja
147.

Violeta Lutovac

1986

doktor medicine

Varvarin
148.

Milan Ljubić

1978

doktor medicine

Niš
149.

Goran Avramović

1962

lekar – specijalista

Smederevo
150.

Nevenka Kostadinova

1972

diplomirani hemičar

Bosilegrad
151.

Krstimir Pantić

1972

diplomirani inženjer metalurgije

Kosovska Mitrovica
152.

Nikola Radonjić

1987

diplomirani pravnik

Beograd
153.

Olivera Pauljeskić

1971

diplomirani hemičar

Žagubica
154.

Mileta Poskurica

1954

profesor doktor medicinskih nauka

Kragujevac
155.

Mirko Mihajlović

1960

doktor medicine – specijalista pedijatrije

Aleksandrovac
156.

Marija Rakić

1982

diplomirani vaspitač

Leskovac
157.

Goran Matić

1978

diplomirani ekonomista

Bečej
158.

Svetlana Milijić

1970

magistar farmacije – specijalista

Niš
159.

Aleksandra Žigić

1975

medicinska sestra

Šid
160.

Dragan Nikolić

1960

advokat

Vranje
161.

Ranko Janjić

1967

fudbalski trener

Novi Bečej
162.

Nevenka Milošević

1966

profesor razredne nastave

Ivanjica
163.

Nikola Radosavljević

1975

master ekonomista

Jagodina
164.

Dušan Marić

1963

novinar

Velika Plana
165.

Biljana Ilić Stošić

1964

politikolog – profesor filozofije

Kragujevac
166.

Jovica Rajić

1958

diplomirani ekonomista

Paraćin
167.

Svetislav Vukmirica

1972

diplomirani pravnik

Kikinda
168.

Violeta Ocokoljić

1988

diplomirani turizmolog

Kovin
169.

Đorđe Džekov

1954

preduzetnik

Srbobran
170.

Vladan Paunović

1967

profesor narodne odbrane

Zaječar
171.

Dušanka Lončarević

1966

diplomirani farmaceut

Beograd
172.

Radoslav Marjanović

1989

diplomirani ekonomista

Beograd
173.

Momir Matić

1953

diplomirani pravnik

Banja Koviljača
174.

Mirjana Đurđević

1960

diplomirani menadžer za nekretnine

Beograd
175.

Miomir Ralević

1960

advokat

Majdanpek
176.

Milan Ardalić

1946

diplomirani inženjer poljoprivrede

Bačka Topola
177.

Jadranka Gršić

1972

diplomirani analitičar zaštite životne sredine

Subotica
178.

Saša Marjanović

1978

privatni preduzetnik

Golubac
179.

Milan Đurica

1967

privrednik

Novi Beograd
180.

Slađana Štetić

1963

doktor medicine – specijalista psihijatrije

Pirot
181.

Svetomir Stojanović

1980

diplomirani pravnik

Temerin
182.

Branislav Stefanović

1938

viši sportski trener

Beograd
183.

Biljana Savović

1960

pravnik

Sečanj
184.

Jovo Komazec

1955

doktor – specijalista ginekologije i akušerstva

Inđija
185.

Dragan Božić

1962

magistar farmacije

Titel, Šajkaš
186.

Vesna Đujić

1971

profesor razredne nastave

Mionica
187.

Radoslav Simić

1958

diplomirani inženjer vodoprivredne melioracije

Smederevska Palanka
188.

Dragan Arsić

1979

diplomirani politikolog za novinarstvo i komunikologiju

Gornji Milanovac
189.

Dragica Uzanović

1960

diplomirani specijalni pedagog

Vladimirci
190.

Slobodan Ovuka

1963

doktor medicine – specijalista ginekologije

Pančevo
191.

Nenad Stojković

1977

diplomirani ekonomista

Vlasotince
192.

Sanja Tucaković

1973

diplomirani ekonomista

Kragujevac
193.

Darko Božović

1969

diplomirani marketing menadžer

Bačka Palanka
194.

Miodrag Bulajić

1970

diplomirani inženjer poljoprivrede

Kikinda, Banatsko Veliko Selo
195.

Jelena Sogić

1986

viši strukovni zdravstveni radnik

Sombor
196.

Predrag Marković

1959

inženjer poljoprivrede

Ljubovija
197.

Goran Mladenović

1979

diplomirani ekonomista

Vladičin Han
198.

Ana Čuknić Momčilović

1979

diplomirani farmaceut – specijalista

Svilajnac
199.

Zoran Savanov

1959

kožarski tehničar

Kovačica, Debeljača
200.

Dejan Torbica

1974

diplomirani ekonomista

Beograd
201.

Svetlana Ćaldović – Šijaković

1966

diplomirani etnolog

Čajetina
202.

Miloš Tošanić

1964

master industrijskog i inženjerskog menadžmenta

Lazarevac
203.

Miroslav Burazer

1964

diplomirani menadžer

Novi Beograd
204.

Ljiljana Beronja

1959

specijalista pedijatrije

Kula
205.

Miloš Slijepčević

1974

diplomirani geograf – turizmolog

Beograd
206.

Nikola Cimeša

1978

diplomirani ekonomista

Beograd
207.

Jelena Miljković

1989

doktor medicine

Ćićevac
208.

Nikola Vasiljević

1984

ekonomista

Beograd
209.

Ines Šljivić

1980

diplomirani pravnik

Kruševac
210.

Nataša Ivanović

1978

vaspitač

Petrovac na Mlavi
211.

Nemanja Joksimović

1990

diplomirani pravnik

Beograd
212.

Julijana Petrović

1963

penzioner

Beograd
213.

Dijana Vladičić

1981

master inženjer elektrotehnike i računarstva

Beograd
214.

Ljiljana Kosorić

1957

pedijatar

Kosjerić
215.

Vladimir Kovačević – Jurašin

1991

građevinski tehničar

Beograd
216.

Milica Todorović

1986

diplomirani ekonomista

Smederevo, Udovice
217.

Nikola Gavrilović

1987

diplomirani master kriminalista

Beograd
218.

Mirjana Radulac

1985

ekonomista u turizmu

Beograd
219.

Vesna Ranković

1989

master prostorni planer

Barajevo
220.

Miloš Đukić

1984

diplomirani pravnik

Beograd
221.

Dušan Domazet

1980

diplomirani saobraćajni inženjer

Surčin
222.

Nataša Vujičić

1956

diplomirani pravnik

Lučani
223.

Nikola Janković

1949

doktor nauka

Zemun
224.

Marijana Milnović

1988

diplomirani menadžer bezbednosti

Beograd
225.

Nataša Nikolić

1990

student

Beograd
226.

Nemanja Filipović

1989

pravni tehničar

Beograd
227.

Bojana Vujanović

1974

administartivni tehničar

Surčin, Jakovo
228.

Vera Paunović

1947

ekonomista u penziji

Lazarevac
229.

Filip Gojković

1995

ekonomski tehničar

Beograd
230.

Nadica Nikolić -Tanasijević

1970

arheolog

Grocka, Ritopek
231.

Jelisaveta Veljković

1951

učiteljica u penziji

Sremski Karlovci
232.

Mladen Đuričić

1987

tehničar mehanike

Beograd
233.

Katarina Kušaković

1992

tehničar za zaštitu životne sredine

Beograd
234.

Grozdana Banac

1951

pravnik

Beograd
235.

dr Ivan Bauer

1967

profesor univerziteta

Beograd, Stari grad
236.

dr Predrag Jelenković

1965

doktor komunikoloških nauka

Niš
237.

Svetlana Selaković

1957

diplomirani pravnik – advokat

Novi Sad
238.

Gorjana Marinković

1990

komunikolog

Stara Pazova
239.

Ljiljana Nedeljković

1972

diplomirani medicinsko-laboratorijski inženjer

Loznica
240.

Slavica Živković

1970

master ekonomista

Beograd, Zemun
241.

Aleksandra Kojić

1977

diplomirani pravnik

Beograd
242.

Avro Osmajlić

1987

ekonomista

Beograd
243.

Danijela Veljović

1977

diplomirani pravnik

Kragujevac
244.

Slobodan Veličković

1947

vazduhoplovni vojni elektroinženjer u penziji

Beograd
245.

Momčilo Vuksanović

1952

slikar u penziji

Despotovac
246.

Milica Mijović

1992

student pravnog fakulteta

Pančevo
247.

Timotije Nikolić

1938

pravnik u penziji

Kraljevo
248.

Goran Pekarski

1965

ekonomista

Beograd, Kaluđerica
249.

Ljiljana Rančić

1954

magistar farmacije

Knić
250.

Rajka Velaga

1989

diplomirani biohemičar

Surčin

( Lista Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje

RIK, 6. 03. 2016.)

O izbornim lutanjima informišite se u web specijalu Vremena

Kandidati za poslanike 2016: Lista Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje 1

Po broju prijavljenih 29 lista izbori 2016. podsećaju na izbore iz 1990. na kojima su u prvom krugu dvokružnih većinskih izbora podnete 44 izborne liste, ili na izbore 1993 kada 77 podnosilaca izbornih lista u 9 izbornih jedinica nije dobilo mandate, ili na izbore 1997 kada je 89 podnosilaca izbornih lista 15 imalo liste u pet i više od ukupno 29 izbornih jedinica, a mandate dobilo 8.

O izbornim lutanjima od nastanka višestranačja informišite se u Web specijalu
Kako smo birali

Uporedite liste kandidata za poslanike iz 2016. i 2014.

Listu "Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje" uporedite sa listom: ALEKSANDAR VUČIĆ – BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO na izborima 2014.

Videti takođe: Poslanici SNS u sazivu 2014.

Na 72. sednici, održanoj 6. marta, članovi Republičke izborne komisije su razmatrali i doneli Rešenje kojim se proglašava Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 24. april 2016. godine.

RIK je na sednici doneo Rešenje kojim se utvrđuje da Marina Đukanović, diplomirani pravnik iz Beograda, postaje član RIK-a u proširenom sastavu i da Filip Katić, diplomirani pravnik iz Beograda, postaje zamenik člana RIK-a u proširenom sastavu, kao predstavnici podnosioca proglašene izborne liste kandidata za narodne poslanike Narodne skupštine, na izborima raspisanim za 24. april 2016. godine: ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE.

Sednici je predsedavao predsednik Republičke izborne komisije prof. dr Dejan Đurđević.

Informacije o održanim sednicama, RIK

Listu "Aleksandar Vučić – Srbija pobedjuje", čine Srpska napredna stranka, Socijaldemokratska partija Srbije, PUPS, Nova Srbija, Pokret socijalista, Srpski pokret obnove, Srpska narodna partija, Pokret snaga Srbije i Samostalni DSS.

Poslanici SNS u sazivu 2014

Poslanik

stranka

mesto

godište
ALEKSIĆ DRAGAN

SNS

Osečina

1963.
ALEKSIĆ IRENA

SNS

Kraljevo

1978.
ANASTASOV ADRIANA

SNS

Niš

1985.
ANDRIĆ MIRJANA

SNS

Beograd

1959.
ATLAGIĆ prof. dr MARKO

SNS

Beograd

1949.
BABIĆ VLADO

SNS

Sombor

1960.
BABIĆ ZORAN

SNS

Vrnjačka Banja

1971.
BARIŠIĆ Dr DRAGANA

SNS

Kruševac

1975.
BEČIĆ mr IGOR

SNS

Vrbas

1971.
BERIĆ NEBOJŠA

SNS

Sombor

1972.
BERONjA Dr LjILjANA

SNS

Kula

1959.
BIRMANČEVIĆ Dr BOBAN

SNS

Šabac

1969.
BLAŽIĆ Dr BRANISLAV

SNS

Beograd

1957.
BOGATINOVIĆ ŽARKO

SNS

Leskovac

1964.
BOJANIĆ ZORAN

SNS

Kraljevo

1959.
CVETANOVIĆ MILORAD

SNS

Beograd, Mladenovac

1962.
DIMITROV VLADICA

SNS

Dimitrovgrad

1974.
DRECUN MILOVAN

SNS

Beograd

1957.
ĐOKOVIĆ MIRJANA

SNS

Čačak

1966.
ĐUKANOVIĆ VLADIMIR

SNS

Beograd

1979.
ĐURICA MILAN

SNS

Novi Beograd

1967.
ĐURIŠIĆ ŽIVAN

SNS

Velika Plana

1947.
ĐUROVIĆ ALEKSANDRA

SNS

Beograd

1976.
FILIPOVIĆ ANA

SNS

Kragujevac

1980.
GIRIĆ Dr NINOSLAV

SNS

Leskovac

1955.
GVOZDENOVIĆ Dr SLOBODAN

SNS

Valjevo

1965.
ILIĆ STOŠIĆ BILjANA

SNS

Kragujevac

1964.
ISAILOVIĆ Dr OBRAD

SNS

Beograd, Obrenovac

1950.
JANKOVIĆ BRANKA

SNS

Sremski Karlovci

1964.
JANKOVIĆ DUŠAN

SNS

Irig

1954.
JEVTIĆ IVICA

SNS

Smederevo

1960.
JEVTIĆ JOVICA

SNS

Raška

1975.
JEVTOVIĆ VUKOJIČIĆ MILANKA

SNS

Priboj

1960.
JOLOVIĆ NIKOLA

SNS

Novi Pazar

1977.
JOVIĆ Dr RADOSLAV

SNS

Kraljevo

1957.
JOVIČIĆ ALEKSANDAR

SNS

Beograd

1987.
JOZIĆ ZORAN

SNS

Blace

1969.
KNEŽEVIĆ prof. dr MILAN

SNS

Kragujevac

1952.
KOSTIĆ RADMILO

SNS

Pirot

1971.
KOVAČEVIĆ DEJAN

SNS

Gornji Milanovac

1979.
KOVAČEVIĆ GORAN

SNS

Kragujevac

1970.
KOVAČEVIĆ MILAN

SNS

Sremska Mitrovica

1962.
KRLIĆ MIRKO

SNS

Zrenjanin

1955.
LAKATOŠ LjIBUŠKA

SNS

Stara Pazova

1972.
LAKETIĆ Dr sci. med. DARKO

SNS

Prokuplje

1975.
LUKIĆ MLADEN

SNS

Bajina Bašta

1977.
LUTOVAC VIOLETA

SNS

Varvarin

1986.
MAKSIMOVIĆ SAŠA

SNS

Novi Bečej

1976.
MALETIĆ ALEKSANDRA

SNS

Novi Sad

1982.
MALUŠIĆ LjILjANA

SNS

Beograd, Voždovac

1958.
MARJANOVIĆ MIRJANA

SNS

Surčin, Boljevci

1979.
MARKOVIĆ ALEKSANDAR

SNS

Beograd

1981.
MARKOVIĆ VESNA

SNS

Beograd, Zemun

1974.
MARTINOVIĆ ALEKSANDAR

SNS

Ruma

1976.
MIĆIN ŽARKO

SNS

Novi Sad

1982.
MIJATOVIĆ JELENA

SNS

Beograd, Palilula

1977.
MIJATOVIĆ Dr PREDRAG

SNS

Vršac

1950.
MILEKIĆ ZORAN

SNS

Kučevo

1955.
MILOJEVIĆ MILOSAV

SNS

Aranđelovac

1954.
MILOŠEVIĆ NEVENKA

SNS

Ivanjica

1966.
MILOŠEVIĆ VLADAN

SNS

Vladimirci

1962.
MITROVIĆ NENAD

SNS

Bujanovac

1973.
MLADENOVIĆ GORAN

SNS

Vladičin Han

1979.
MRDAKOVIĆ TODOROVIĆ Dr LjUBICA

SNS

Niš

1962.
NEKTARIJEVIĆ Dr DEJAN

SNS

Smederevska Palanka

1961.
NIKOLIĆ DRAGAN

SNS

Vranje

1960.
NIKOLIĆ DUŠICA

SNS

Beograd

1962.
NIKOLIĆ MILjANA

SNS

Kosovska Mitrovica

1971.
NIKOLIĆ NENAD

SNS

Beograd

1987.
NIKOLIĆ SANjA

SNS

Beograd, Zvezdara

1980.
NIKOLIĆ TANASIJEVIĆ NADICA

SNS

Grocka

1970.
NOVAKOVIĆ MILAN

SNS

Novi Sad

1963.
OBRADOVIĆ JASMINA

SNS

Novi Sad

1961.
OBRADOVIĆ MARIJA

SNS

Beograd

1974.
ORLIĆ dr VLADIMIR

SNS

Beograd, Čukarica

1983.
PAJOVIĆ Dr ALEKSANDAR

SNS

Lučani

1958.
PANTIĆ KRSTIMIR

SNS

Lazarevac

1972.
PANTIĆ PILJA BILjANA

SNS

Novi Sad

1983.
PAULjESKIĆ OLIVERA

SNS

Žagubica

1971.
PAUNOVIĆ DRAGAN

SNS

Veliko Gradište

1959.
PERANOVIĆ Dr ALEKSANDAR

SNS

Šabac

1976.
PERIĆ SLOBODAN

SNS

Petrovac na Mlavi

1964.
PEŠIĆ OLIVERA

SNS

Leskovac

1979.
PETKOVIĆ VLADIMIR

SNS

Barajevo

1979.
POLOVINA DRAGAN

SNS

Beograd, Stari grad

1953.
POSKURICA MILETA

SNS

Kragujevac

1954.
PRALICA ZORAN

SNS

Beograd

1967.
PRIBOJAC JELISAVETA

SNS

Kraljevo

1956.
RADIČEVIĆ DALIBOR

SNS

Aleksinac

1976.
RAKIĆ KATARINA

SNS

Grocka

1979.
RAKONjAC Dr VESNA

SNS

Kruševac

1967.
RANČIĆ Prim. dr BRANIMIR

SNS

Niš

1953.
SAVOVIĆ BILjANA

SNS

Sečanj

1960.
SIMIĆ dr VESNA

SNS

Knjaževac

1966.
STEVANOVIĆ MILAN

SNS

Beograd

1958.
STOJANOVIĆ MOMIR

SNS

Niš

1958.
STOJILjKOVIĆ IVANA

SNS

Užice

1981.
STOJKOVIĆ DUŠICA

SNS

Beograd

1979.
STOJKOVIĆ VELIBOR

SNS

Vlasotince

1966.
STUPAR DUŠAN

SNS

Beograd

1956.
SUŠEC ŽELjKO

SNS

Pančevo

1977.
ŠARAC SUZANA

SNS

Beograd

1981.
ŠORMAZ DRAGAN

SNS

Smederevo

1967.
ŠUŠNjAR KATARINA

SNS

Surčin

1990.
TATOMIR NEBOJŠA

SNS

Jagodina

1968.
TOMAŠEVIĆ DAMNJANOVIĆ TANJA

SNS

Vršac

1982.
TOMIĆ dr ALEKSANDRA

SNS

Beograd

1969.
TOŠANIĆ MILOŠ

SNS

Lazarevac

1964.
TOŠIĆ VELINKA

SNS

Loznica

1963.
TOŠKOVIĆ VUČETA

SNS

Novi Sad

1941.
TURK MILENA

SNS

Trstenik

1986.
VASILjEVIĆ BRATIMIR

SNS

Niš

1953.
VLAHOVIĆ SONjA

SNS

Novi Beograd

1969.
VUČETIĆ Dr JEZDIMIR

SNS

Loznica

1947.
VUKADINOVIĆ GORAN

SNS

Leskovac

1965.
VUKMIRICA SVETISLAV

SNS

Kikinda

1972.
ZINDOVIĆ DRAGOLjUB

SNS

Prijepolje

1965.
ZORIĆ Dr GORDANA

SNS

Kovin

1954.
ŽIVKOVIĆ MILINKO

SNS

Bor

1960.

Poslanici kojima je prestao mandat

ANDREJEVIĆ DEJAN

SNS

16.04. do 12.09.2014.

1971.
JARIĆ DRAŽEN

SNS

16.04.do 15.09.2014.

1978.
KOSTIĆ VLADETA

SNS

16.04. do 26.12.2014.

1972.
STEVANOVIĆ MARIJA

SNS

16.04.do 15.09.2014.

1977.
ZIRIĆ BOJAN

SNS

16.04.2014 – 27.10.2014.

1983.

( Poslanici, saziv 2014.
Sajt Skupštine
)

Arhiva nedeljnika Vreme>

Pogledajte arhivu