Više od vesti
BROJ |
Kandidati za poslanike 2014 (4) 2

Kandidati za poslanike 2014 (4)

RIK je proglasila liste Dosta je bilo – Saša Radulović Koalicija građana svih naroda i narodnosti (RDS - SDS) Grupa građana Patriotski front - dr Borislav Pelević Ruska stranka - Slobodan Nikolić Partija za demokratsko delovanje - Riza Halimi - Partia për veprim demokratik - Riza Halimi

Dosta je bilo - Saša Radulović

1. Saša Radulović, 1965, dipl. inženjer elektrotehnike, Beograd

2. Dušan Pavlović, 1969, profesor univerziteta, Beograd

3. Milena Majkić, 1973, profesor fizike, Beograd

4. Aleksandar Stevanović, 1976, konsultant, Beograd

5. Jasmina Nikolić, 1971, profesor, Beograd

6. Tatjana Macura, 1981, menadžer, Zemun

7. Miloš Nikolić, 1985, dipl. politikolog, Beograd

8. Latinka Milana Grbić, 1970, magistarka rodih studija, Novi Sad

9. Igor Stanojević, 1975, direktor, dipl. ekonomista, Niš

10. Branka Stamenković, 1968, prevodilac, Beograd, Novi Beograd

11. Igor Kostić, 1976, inženjer informatike, Kragujevac

12. Relja Gros, 1983, dipl. inženjer master, Novi Sad

13. Marija Ranđelović, 1975, profesor logike i filozofije, Niš

14. Lidiana Beka, 1983, lekar, Pančevo

15. Slobodan Martinović, 1966, master političkih nauka, Subotica

16. Vesna Mihajlović, 1970, ekonomista, Novi Sad

17. Dragan Spalević, 1976, preduzetnik, Šabac

18. Petar Simović, 1971, dipl. inženjer arhitekture, Kragujevac

19. Katarina Radović, 1985, dipl. psiholog, Paraćin

20. Miloš Nikolić, 1968, dipl. pravnik, Zrenjanin

21. Sreten Belošević, 1975, dipl. inženjer mašinstva, Čačak

22. Aleksandra Kostić, 1986, ekonomista, Kragujevac

23. Nenad Božić, 1971, dipl. inženjer mašinstva, Kragujevac

24. Igor Gajić, 1974, mašinski tehničar, Niš

25. Marija Ristić, 1987, master inženjer arhitekture, Kragujevac

26. Žarko Karanović, 1966, preduzetnik, Novi Sad

27. Srđan Stanković, 1975, nastavnik biologije, Pančevo

28. Vesna Vuković, 1958, lekar specijalista – neuropsihijatar, Šabac

29. Goran Jovanović, 1977, dipl. inženjer saobraćaja, Niš

30. Sava Živanić, 1973, preduzetnik, Novi Sad

31. Nada Stojilković, 1984, dipl. filolog grčkog jezika, Šabac

32. Miroslav Šokčić, 1985, ftv reditelj/producent, Subotica

33. Željko Donić, 1982, profesor, Beograd

34. Jovana Marinković, 1986, dipl. filolog, Šabac

35. Danijel Anđelković, 1980, programer, Niš

36. Ivan Lekić, 1975, profesor fizičkog vaspitanja, Novi Sad

37. Tanja Dišić, 1988, dipl. filolog, Šabac

38. Milan Tošić, 1980, dipl. pravnik, Niš

39. Darko Ćaldović, 1983, dipl. inženjer mašinstva, Kragujevac

40. Vesna Jokić, 1979, ekonomski tehničar, Šabac

41. Spasoje Jurišin, 1982, dipl. inženjer mašinstva, Despotovo

42. Ivan Ćosić, 1991, student, Šabac

43. Slađana Belošević, 1973, doktor medicine, Čačak

44. Nikola Radović, 1958, veterinar, Paraćin

45. Miloš Marković, 1982, dipl. inženjer master, Novi Sad

46. Bojana Knežević, 1985, student, Pančevo

47. Miloš Bošković, 1985, veb programer, Niš

48. Miloš Savanović, 1983, dipl. inženjer računarstva i elektrotehnike, Novi Sad

49. Jovana Perković, 1980, dipl. filozof, Sremski Karlovci

50. Milan Krčadinac, 1990, ekonomista, Pančevo

51. Milivoj Đorđić, 1975, master poslovne administracije, Novi Sad

52. Milica Stikić, 1965, hemijski tehničar, Zrenjanin, Stajićevo

53. Milan Nenadović, 1977, menadžer prodaje, Šabac

54. Milan Petrović, 1975, nezavisni novinar i ugostitelj, Šabac

55. Đurđica Jojić – Novaković, 1977, ekonomista, Novi Sad

56. Miloš Knežević, 1982, preduzetnik, Šabac

57. Borislav Krajčinović, 1979, menadžer, Šabac

58. Jelena Savanović, 1990, dipl. politikolog, Zrenjanin

59. Bojan Cvetinov, 1983, dipl. inženjer elektrotehnike, Novi Sad

60. Nemanja Radojević, 1989, student, Kragujevac

61. Milica Kostić, 1990, student, Niš, Niška banja

62. Ivan Miloradović, 1989, student, Kragujevac

63. Strahinja Jovanović, 1985, teniski trener, Beograd

64. Ana Jeremić, 1978, student, Gornji Milanovac

65. Dalibor Nikolovski, 1977, serviser računara i IT opreme, Glogonj

66. Vladimir Bandović, 1984, IT administrator, Ečka

Dosta je bilo – Saša Radulović , RIK

.

Koalicija građana svih naroda i narodnosti (RDS - SDS)

1. Miroslav Besermenji, 1962, doktor veterinarske medicine, Sremska Mitrovica

2. Ivan Ferko, 1974, dipl. ekonomista, Novi Sad – Kisač

3. Tatjana Stepančević, 1964, inženjer tekstila, Sremska Mitrovica

4. Radovan Jeknić, 1961, profesor književnosti, Novi Sad – Kać

5. Ines Besermenji, 1987, dipl. politikolog međunarodnih odnosa, Sremska Mitrovica

6. Nebojša Kuzmanović, 1962, doktor književnih nauka, Novi Sad

7. Budimir Sabo – Dajko, 1985, doktor medicine, Vrbas – Kucura

8. Goran Bajšanski, 1985, dipl. ekonomista, Novi Sad

9. Nataša Makaji – Mudroh, 1974, strukovni vaspitač, Novi Sad – Sremska Kamenica

10. Ana Hrćan – Leskovac, 1969, profesor razredne nastave, Petovaradin

11. Ranko Jelača, 1956, KV radnik, Sremska Mitrovica

12. Marina Sabo, 1983, farmaceutski tehničar, Novi Sad – Kisač

13. , Bogdan Rac, 1966, profesor rusinskog jezika, Novi Sad

14. , Dragan Rudakov, 1959, dipl. ekonomista, Novi Sad

15, Liljana Sokolova, 1955, doktor medicine, Sombor

16. Miloslav Đurovka, 1988, saradnik u prirodnim naukama, Novi Sad – Kisač

17. Senka Ivan, 1989, dipl. filolog, Vrbas – Kucura

18. Enes Hubijar, 1956, ekonomista, Novi Sad

19. Monika Abođi – Mitrović, 1988, profesor rusinskog jezika, Sremska Mitrovica

20. Nedeljko Drljača, 1971, inženjer zaštite na radu, Novi Sad

21, Zorica Bastl, 1972, tehničar prerade drveta, Sremska Mitrovica

22. Milorad Prodanov, 1965, ugostitelj, Titel – Šajkaš

23. Zorica Firic, 1957, inženjer tehnologije prerade drveta, Sremska Mitrovica

24, Branislav Čeman, 1994, tehničar dizajna, Novi Sad – Kisač

25. Marija Stojnić, 1946, penzioner, Sremska Mitrovica

26. Aleksandra Vlaski, 1971, trgovac, Novi Sad

27. Daniel Roman, 1938, penzioner, Sremska Mitrovica

Koalicija građana svih naroda i narodnosti (RDS – SDS)

.

Grupa Građana Patriotski front - dr Borislav Pelević

1. Milica Đurđević, 1990, apsolvent političkih nauka, Voždovac

2. Zoran Zečević, 1956, hirurg, Aranđelovac

3. Zoran Mićović, 1957, preduzetnik, Lazarevac

4. Katarina Komazec, 1990, dipl. filolog, Čukarica

5. Borislav Pelević, 1956, profesor , Zvezdara

6. Radiša Pavlović, 1964, mašinski tehničar, Kragujevac

7. Ranko Jovanović, 1943, kamenorezac, Kosjerić

8. Jelena Nedeljković, 1992, student, Beograd

9. Dragan Đorđević, 1980, ekonomski tehničar, Kragujevac

10. Stefan Stamenkovski, 1982, preduzetnik, Beograd

11. Dragutin Stanojlović, 1959, referent, Kragujevac

12. Tijana Urošević, 1984, filozof, Palilula

13. Srđan Mihajlović, 1973, menadžer međunarodnog marketinga , Niš

14. Nenad Mirković, 1961, radnik, Blace

15. Maria Popović, 1974, inženjer preduzetnog menadžmenta, Lazarevac

16. Damnjan Knežević, 1988, student, Čukarica

17. Branislav Božović, 1971, strukovni ekonomista, Kosovska Mitrovica

18. Slađana Janjić, 1979, preduzetnik, Gornji Milanovac

19. Igor Radić, 1983, dipl. ekonomista, Zubin Potok

20. Radivoje Radivojević, 1991, student, Valjevo

21. Teodora Miković, 1990, student, Voždovac

22. Aleksandar Ilić, 1989, student fakulteta tehničkih nauka, Novi Sad

23. Milenko Ostojić, 1961, programer, Kosjerić

24. Miladinka Knežević, 1956, farmaceut, Zemun

25. Predrag Puškaš, 1977, rukovalac mehanizacije unutrašnjeg transporta , Lazarevac

26. Vukašin Dimić, 1938, penzioner, Novi Beograd

27. Aleksandra Denkić, 1991, student, Vitina

28. Vladimir Jović, 1983, fizioterapeutski tehničar, Stari grad

29. Branislav Slavković, 1980, medicinski tehničar, Zvečan

30. Andrea Raičević, 1992, prehrambeni tehničar, Šabac

31. Nemanja Milošević, 1995, radio – tonac, Lazarevac

32. Igor Prošić, 1993, student, Palilula

33. Katarina Minić, 1994, student, Zvezdara

34. Radiša Mladenović, 1974, mašinbravar, Leposavić

35. Aleksandar Bjelan, 1987, strukovni inžinjer arhitekture, Voždovac

36. Jelena Kostić, 1986, viši dijetetičar – nutricionista, Beograd

37. Lazar Mijić, 1992, student, Savski venac

38. Saša Lazarević, 1967, mašinski tehničar, Lazarevac

39. Ivana Grajnerović, 1992, tehničar grafičke dorade, Savski venac

40. Miljan Prokić, 1977, poljoprivrednik, Merošina

41. Njegoš Pelević, 1968, inženjer geodezije, Zemun

42. Tijana Dragović, 1994, student, Voždovac

43. Zoran Bojović, 1968, magistar agroekonomije, Novi Beograd

44. Milan Višnjić, 1964, mašinski inženjer, Novi Sad

45. Jelena Mihajlović, 1994, student pravnog fakulteta, Niš

46. Nebojša Živojinović, 1963, menadžer, Smederevo

47. Željko Ranković, 1990, elektromehaničar za mašine i opremu, Lazarevac

48. Gordana Radojičić, 1962, preduzetnik, Kragujevac

49. Miroslav Baković, 1974, vozač, Prijepolje

50. Jelena Vukadinović, 1991, mašinski tehničar, Lazarevac

51. Petar Pekmezović, 1946, dipl. mašinski inženjer, Rakovica

52. Stefan Isailović, 1991, student, Voždovac

53. Nevena Đokić, 1969, frizer, Lazarevac

54. Vedran Ćosić, 1978, ekonomista, Zvezdara

55. Nikola Jakovljević, 1979, vulkanizer, Lazarevac

56. Aleksandra Vidojković, 1980, medicinska sestra, Niš

57. Ivan Nedeljković, 1987, tehničar drumskog saobraćaja, Surčin

58. Vanja Stojanović, 1989, student, Vračar

59. Marija Mačković, 1975, birotehničar, Niš – Palilula

60. Marko Stojković, 1993, student, Vitina

61. Bojan Mijailović, 1994, elektrotehničar, Lazarevac

62. Monika Gazibara, 1987, student, Vračar

63. Dragan Ranđelović, 1969, diplomirani ekonomista, Niš – Palilula

64. Nikola Đorđević, 1985, student, Niš

65. Jovana Vukobratović, 1993, student, Voždovac

66. Tatjana Milenković, 1977, domaćica, Niš

67. Aleksandar Dražić, 1979, elektrotehničar, Lazarevac

68. Aleksandar Dimitrijević, 1982, profesor, Lazarevac

69. Ljiljana Stanojević, 1954, diplomirani pravnik, Niš

70. Nebojša Radulović, 1993, ekonomski tehničar, Novi Sad

Grupa Građana Patriotski front – dr Borislav Pelević

.

Ruska stranka - Slobodan Nikolić

1. Slobodan Nikolić, 1957, ekonomista, Šabac

2. Rufina Pavlov, 1974, umetnički dizajner, Čurug

3. Petar Latinović, 1951, vojni penzioner, Kikinda

4. Ilija Radovanović, 1993, student, Kragujevac

5. Hercen Radonjić, 1960, ekonomista, Crvenka

6. Olena Stanojević, 1973, knjigovođa, Vladimirci

7. Igor Skuratović, 1961, dipl. ing. poljoprivrede, Sremska Mitrovica

8. Nenad Momčilović, 1978, privatni preduzetnik, Kruševac

9. Ekatarina Miladinov, 1958, menadžer, Novi Sad

10. Srđan Jović, 1985, profesor istorije, Niš

11. Nenad Lebherc, 1968, elektrotehničar, Vojka

12. Aleksandra Jović, 1968, profesor ruskog jezika, Vlasotince

13. Dušan Pešić, 1979, šumarski tehničar, Prokuplje

14. Ivica Belaković, 1976, radnik, Kraljevo

15. Željana Nikolić, 1976, administrativni radnik, Vrbas

16. Nebojša Savić, 1964, inženjer urbane ekologije, Niš

17. Radivoje Miljanić, 1956, medicinski tehničar, Novi Sad

18. Draginja Prelić, 1971, tekstilni tehničar, Čačak

19. Sima Vukojičić, 1973, mašinski tehničar, Aleksandrovac

20. Miloš Ilić, 1993, mašinski tehničar, Bogatić

21. Neda Mitić, 1987, dipl. menadžer ekonomije, Kruševac

22. Stefan Dumanović, 1994, student, Vrnjačka Banja

23. Slaviša Stojanović, 1966, inženjer. organizacije rada, Laćarak

24. Aleksandra Milosavljević, 1993, administrativni tehničar, Kragujevac

25. Milomir Glišić, 1977, dipl. ekonomista, Loznica

26. Slobodan Kovač, 1947, dipl. inženjer arhitekture, Beograd

27. Aleksandra Kaločanj – Mohači, 1972, vaspitač – majstor maske, Kikinda

28. Stevo Jukić, 1951, menadžer, Novi Sad

29. Milovan Spasić, 1955, penzioner, Čitluk

30, Mila Bežanović, 1955, dipl. pravnik, Vrnjačka Banja

31. Dejan Božinović, 1976, KV trgovac, Svrljig

32. Vladimir Djakiv, 1975, mašinista, Zemun

33. Milica Topalović, 1964, domaćica, Vladimirci

34. Stevan Vorgić, 1954, pravnik, Sombor

35. Svetlana Vučićević, 1971, profesor ruskog jezika, Valjevo

36. Dejan Marković, 1983, student, Leskovac

37. Kristina Miladinov, 1984, dipl. inženjer za ljudske resurse, Novi Sad

38. Ivan Pavlović, 1978, saobraćajni tehničar, Kruševac

39. Branislav Đurić, 1972, rukovaoc građvinskim mašina, Šabac

40. Vesna Banković, 1972, hemijski tehničar, Lebane

41. Goran Stamenković, 1969, tehničar mlekarstva, Leskovac

42. Miloš Nikolić, 1978, poslovođa, Vrbas

43. Sanja Martić, 1983, dipl. ekonomista, Sombor

44. Stefan Trifunović, 1990, tehničar za rashladne uređaje, Prokuplje

45. Novica Mihailović, 1948, penzioner, Senta

46. Branislava Ivković, 1981, agent osiguranja, Kikinda

47. Milutin Strizović, 1963, preduzetnik, Čačak

48. Branislav Janjušević, 1953, inženjer. zaštite na radu, Bačka Topola

49. Mirjana Stefanović, 1953, direktor knjigov. agencije, Beograd

50. Dragan Kovač, 1960, poljoprivredni mašinski tehničar, Šid

51. Nemanja Vilić, 1991, student, Rakovac

52. Dijana Drlačić, 1969, mašinski tehničar, Ljubovija

53. Sava Jovanović, 1964, mašinski tehničar, Vlasotince

54. Nikola Lečić, 1991, elektromehaničar, Prokuplje

55. Marija Petrović, 1991, dipl. ekonomista, Beočin

56. Milan Sušić, 1956, dipl. ekonomista, Sombor

57. Nataša Lalović, 1994, student, Mionica

58. Milenko Šarenac, 1948, penzioner, Beograd

59. Tijana Marković, 1993, administrativni radnik, Bačka Topola

60. Predrag Dimitrić, 1971, građevinski tehničar, Krupanj

61. Dejan Teodorović, 1979, elektroinstalater, Ruma

62. Marijana Despotović, 1974, komercijalni tehničar, Loznica

63. Nebojša Ranđelović, 1976, preduzetnik, Zemun

64. Marija Riznić, 1991, radnik, Kraljevo

65. Dragan Lazić, 1960, autolimar, Šid

66. Vlada Andrić, 1943, poljoprivrednik, Varna

67. Mirjana Nikolić, 1960, penzioner, Ruma

68. Sandra Jukić, 1976, farmaceut, Novi Sad

69. Vidoje Veselinović, 1991, student, Vladimirci

70. Ivana Dobrosavljev, 1982, nutricionista, Čoka

71. Dimitrije Marković, 1977, poljoprivrednik, Mionica

72. Zorica Mlađenović, 1963, radnik, Šabac

73. Steva Bogosavljević, 1977, muzičar, Ruma

Ruska stranka – Slobodan Nikolić

.

Partija za demokratsko delovanje - Riza Halimi - Partia për veprim demokratik - Riza Halimi

1. Riza Halimi, 1947, profesor fizike, Preševo

2. Šaip Kamberi, 1964, dipl. pravnik, Bujanovac

3. Aferdita Mustafa, 1969, doktor pedijatar, Bujanovac

4. Fatmir Hasani, 1957, profesor hemije, Bujanovac

5. Sahiti Fljorim, 1975, saobraćajni tehničar, Medveđa

6. Ardita Sinani, 1980, ekonomista, Preševo

7. Ismet Sadiki, 1945, učitelj, Bujanovac

8. Fejmija Bejić, 1968, profesor OTO, Medveđa

9. Kadrije Ahmedi, 1964, doktor specijalista, Preševo

Partija za demokratsko delovanje – Riza Halimi – Partia për veprim demokratik – Riza Halimi

.

.

RIK: Proglašene liste

Kako smo glasali

Kandidati za poslanike 2014 (4) 4

Izborni web specijal VREMENA: Kako smo i koga smo birali od 1990. do današnjih dana

O detaljnim izbora iz maja 2012. u celini i po opštinama i gradovima možete se obavestiti i u dokumentu RZS u PDF formatu Izbori za narodne poslanike i predsednika Republike 2012

O detaljnim rezulatima parlamentarnih izbora 2008. u celini i po opštinama i gradovima možete se obavestiti u i dokumentu RZS u PDF formatu Izbori za narodne poslanike 2008

Prilog izbornom sećanju – Kako smo glasali na lokalnim izborima 2008. i 2012: Pedeset najjačih odborničkih lista – kakva je snaga pojedinih partija i u kakve koalicije su ulazile na lokalnom nivou 2012: Gradonačelnici 2012

Videti takođe: Lokalni izbori 2012 po opštinama i gradovima, Republički zavod za statistiku (PDF format)

Vanredni izbori sa Skupštinu Beograda

Ovde možete pogledati proglašene liste kandidata za odbornike na izborima odbornika u Skupštinu Beograda. Dokumenti su u PDF formatu

Izborna lista 1. ALEKSANDAR VUČIĆ – BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO,

Izborna lista 2. IVICA DAČIĆ – Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Milan Krkobabić,

Izborna lista 3. DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE – VOJISLAV KOŠTUNICA,

Izborna lista 4. Čedomir Jovanović – Liberalno Demokratska Partija,

Izborna lista 5. SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj,

Izborna lista 6. UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ,

Izborna lista 7. ĆIRILICA ZA BEOGRAD – GRUPA GRAĐANA,

Izborna lista 8. SA DEMOKRATSKOM STRANKOM ZA DEMOKRATSKI BEOGRAD – DRAGAN ĐILAS,

Izborna lista 9. DEMOKRATIJA – EVROPA – SRBIJA,

Izborna lista 10. TREĆA SRBIJA – ZA SVE VREDNE LjUDE,

Izborna lista 11. Boris Tadić – Nova demokratska stranka, Zeleni, Zajedno za Srbiju

Izborna lista 12. Dveri – Vladan Glišić

Izborna lista 13. Grupa Građana "PATRIOTSKI FRONT – DR BORISLAV PELEVIĆ"

Izborna lista 14. Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor – Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István

Izborna lista 15. GEPS za Beograd – prof. dr Jovan Filipović

Izborna lista 16. STRANKA RUSA SRBIJE – DRAGAN CVETKOVIĆ

Izborna lista 17. GRUPA GRAĐANA EKONOMSKI POKRET – BRANKO DRAGAŠ

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 19. PATRIOTIZAM U PARLAMENT – 1389 – MIŠA VACIĆ

Izborna lista 20. Grupa građana Akademik dr. Jovan I. Deretić SLOBODNA SRBIJA

Izborna lista 21. DOSTA JE BILO – SAŠA RADULOVIĆ

Izborna lista 22. NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA

Izborna lista 23. "BELI LISTIĆI"

Arhiva nedeljnika Vreme>

Pogledajte arhivu