Više od vesti
BROJ |

Kandidati za poslanike 2014 (3)

Liste Sa Demokratskom strankom za demokratsku Srbiju; Dveri - Boško Obradović; SDA Sulejman Ugljanin ; Boris Tadić - Nova demokratska stranka - Zeleni, LSV - Nenad Čanak, Zajedno za Srbiju, VMDK, Zajedno za Vojvodinu, Demokratska levica Roma Treća Srbija - Za sve vredne ljude ; Crnogorska partija - Josip Broz; Lista nacionalnih zajednica-BDZ-MPSZ-DZH-MRM-MEP-Emir Elfić; Liste za Beograd

Poslanička grupa Demokratska stranka 2012-14

BOGDANOVIĆ GORAN

DS

Lešak

1963.
BOŽOVIĆ BALŠA

DS

Beograd

1983.
ČOMIĆ GORDANA

DS

Novi Sad

1958.
ĐELIĆ mr BOŽIDAR

DS

Beograd

1965.
GORDIĆ VLADIMIR

DS

Sevojno

1963.
HASANOVIĆ KORAĆ BILjANA

DS

Vršac

1955.
HOMEN SLOBODAN

DS

Beograd

1972.
JOKSIMOVIĆ JOVANA

DS

Beograd

1987.
JOVANOVIĆ VLADIMIR

DS

Prokuplje

1973.
JOVANOVIĆ IVAN

DS

Kraljevo

1977.
KARAVIDIĆ BRANKA

DS

Majdanpek

1958.
KARIĆ IVAN

ZS

Obrenovac

1975.
KOLUNDžIJA NADA

DS

Beograd

1952.
KONSTANTINOVIĆ NENAD

DS

Beograd

1973.
KREKIĆ BRANISLAV

DS

Beograd

1983.
KUNTIĆ PETAR

DSHV

Subotica

1960.
LAZIĆ mr SINIŠA

DS

Sombor

1967.
LUČIĆ LJILJANA

DS

Beograd

1953.
MARJANOVIĆ VESNA

DS

Beograd

1969.
MEHANDžIĆ ĐURĐIĆ JOVANA

DS

Beograd

1978.
MIĆUNOVIĆ prof. dr DRAGOLjUB

DS

Beograd

1930.
MIKOVIĆ SRĐAN

DS

Pančevo

1961.
MILISAVLJEVIĆ prof. dr DUŠAN

DS

Niš

1968.
MILIVOJEVIĆ SRĐAN

DS

Kruševac

1965.
MILOVANOVIĆ RADOSLAV

DS

Kučevo

1961.
MIROSAVLjEVIĆ MILAN

DS

Beograd

1972.
MOJOVIĆ GORICA

DS

Beograd

1952.
NIKOLIĆ DEJAN

DS

Sokobanja

1979.
OBRADOVIĆ DUŠAN

DS

Kragujevac

1985.
PANIĆ LjUBAN

DS

Vršac

1985.
RANKOVIĆ BORIS

DS

Obrenovac

1974.
SAMOFALOV KONSTANTIN

DS

Beograd

1982.
SENIĆ ALEKSANDAR

DS

Rača

1978.
STANKOVIĆ mr ŽIVOJIN

DS

Leskovac

1971.
STEFANOVIĆ BORISLAV predsednik

DS

Novi Sad

1974.
STOJKOVIĆ prof. dr MIODRAG

DS

Leskovac

1964.
ŠUTANOVAC DRAGAN

DS

Beograd

1968.
TRIPIĆ TAMARA

DS

Beograd

1975.
TRIVAN JELENA

DS

Beograd

1973.
VESELINOVIĆ prof. dr JANKO zamenik predsednika

DS

Novi Sad

1965.
VIDENOVIĆ MAJA

DS

Beograd

1979.
VLAHOVIĆ TEODORA

DS

Novi Sad

1953.
VUČKOVIĆ NATAŠA

DS

Beograd

1967.

Izvor Poslanička grupa Demokratska stranka 2012-14, Skupština Srbije

Poslanička grupa Zajedno za Srbiju

ČEKOVIĆ SANJA zamenik predsednika

UG

Negotin

1957.
DRAGOSAVLjEVIĆ dr ZLATKO

Resavica

1967.
ĐIDIĆ MIODRAG

DS

Kruševac

1954.
MARKOVIĆ MILOVAN

DS

Valjevo

1954.
PETROVIĆ DUŠAN predsednik

Šabac

1966.
RISTIĆ BOŠKO

DS

Niš

1961.
ZELENOVIĆ NEBOJŠA

Šabac

1975.

Poslanička grupa Zajedno za Srbiju 2012-14

Poslanička grupa Liga socijaldemokrata Vojvodine

ANDRIĆ DRAGAN

Subotica

1975.
ČIZIK KAROLj

LSV

Senta

1960.
KOSTREŠ BOJAN predsednik

Ečka

1974.
PAPUGA OLENA

LSV

Ruski Krstur

1964.
STOJŠIĆ ĐORĐE zamenik predsednika

LSV

Sremska Mitrovica

1977.

Poslanička grupa Liga socijaldemokrata Vojvodine 2012-14

RIK: Proglašene liste

Vanredni izbori sa Skupštinu Beograda

Ovde možete pogledati proglašene liste kandidata za odbornike na izborima odbornika u Skupštinu Beograda. Dokumenti su u PDF formatu

Izborna lista 1. ALEKSANDAR VUČIĆ – BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO,

Izborna lista 2. IVICA DAČIĆ – Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Milan Krkobabić,

Izborna lista 3. DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE – VOJISLAV KOŠTUNICA,

Izborna lista 4. Čedomir Jovanović – Liberalno Demokratska Partija,

Izborna lista 5. SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj,

Izborna lista 6. UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ,

Izborna lista 7. ĆIRILICA ZA BEOGRAD – GRUPA GRAĐANA,

Izborna lista 8. SA DEMOKRATSKOM STRANKOM ZA DEMOKRATSKI BEOGRAD – DRAGAN ĐILAS,

Izborna lista 9. DEMOKRATIJA – EVROPA – SRBIJA,

Izborna lista 10. TREĆA SRBIJA – ZA SVE VREDNE LjUDE,

Izborna lista 11. Boris Tadić – Nova demokratska stranka, Zeleni, Zajedno za Srbiju

Izborna lista 12. Dveri – Vladan Glišić

Izborna lista 13. Grupa Građana "PATRIOTSKI FRONT – DR BORISLAV PELEVIĆ"

Izborna lista 14. Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor – Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István

Izborna lista 15. GEPS za Beograd – prof. dr Jovan Filipović

Izborna lista 16. STRANKA RUSA SRBIJE – DRAGAN CVETKOVIĆ

Izborna lista 17. GRUPA GRAĐANA EKONOMSKI POKRET – BRANKO DRAGAŠ

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 19. PATRIOTIZAM U PARLAMENT – 1389 – MIŠA VACIĆ

Izborna lista 20. Grupa građana Akademik dr. Jovan I. Deretić SLOBODNA SRBIJA

Izborna lista 21. DOSTA JE BILO – SAŠA RADULOVIĆ

Izborna lista 22. NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA

Izborna lista 23. "BELI LISTIĆI"

Sa Demokratskom strankom-za demokratsku Srbiju

Republička izborna komisija je na 43. sednici, održanoj 13. februara, razmatrala i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista Sa Demokratskom strankom-za demokratsku Srbiju za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine.

Koaliciju Sa Demokratskom strankom-za demokratsku Srbiju čine Dеmokratska stranka Nova stranka, Demokratski savez Hrvata u Vojvodini i Bogata Srbija Zaharija Trnavčevića.

1

Dragan Đilas

diplomirani mašinski inženjer

DS
2

Bojan Pajtić

doktor pravnih nauka

DS
3

Nataša Vučković

advokat

DS
4

Dragoljub Mićunović

profesor univerziteta

DS
5

Miodrag Stojković

naučnik – profesor na medicinskom fakultetu

DS
6

Gordana Čomić

diplomirani fizičar

DS
7

Dragan Šutanovac

dipl. inž. mašinstva

DS
8

Zoran Živković

ekonomista

Nova Stranka
9

Aida Ćorović

novinarka

DS
10

Borislav Stefanović

diplomirani pravnik

DS
11

Goran Ćirić

dipl. inž. elektronike

DS
12

Vesna Martinović

advokat

DS
13

Jovan Marković

mr. didaktičko metodičkih nauka

DS
14

Milan Petrić

strukovni ekonomista

DS
15

Jovana Jovanović

studentkinja

DS
16

Dejan Nikolić

profesor fizičke kulture

DS
17

Balša Božović

diplomirani pravnik

DS
18

Vesna Marjanović

diplomirani pravnik

DS
19

Vladimir Pavićević

docent

Nova Stranka
20

Zaharije Trnavčević

novinar

Bogata Srbija
21

Aleksandra Jerkov

magistar političkih nauka

DS
22

Dušan Milisavljević

doktor medicine – profesor na medicinskom fakultetu

DS
23

Ivan Jovanović

inženjer informatike

DS
24

Nada Kolundžija

diplomirani politikolog

DS
25

Petar Kuntić

diplomirani agronom

DSHV
26

Siniša Lazić

magistar ekonomskih nauka

DS
27

Zita Dragin Miricki

inženjer metalurgije

DS
28

Radoslav Milojičić

strukovni ekonomista

DS
29

Željko Veselinović

diplomirani ekonomista

DS
30

Tanja Roganović

profesor srpske književnosti i jezika

Nova Stranka
31

Marko Bastać

diplomirani producent

DS
32

Milena Kovačević

diplomirani pravnik

DS
33

Maja Videnović

diplomirani pravnik

DS
34

Vladimir Todorić

diplomirani pravnik

DS
35

Radiša Milošević

profesor

DS
36

Gorica Mojović

profesor

DS
37

Oliver Dulić

specijalista ortopedske hirurgije i traumatologije

DS
38

Dušan Obradović

diplomirani politikolog

DS
39

Tatjana Pašić

diplomirani pravnik

DS
40

Vladimir Gogić

izvršni menadžer

Nova Stranka
41

Branislav Katančević

lekar specijalista

DS
42

Ljiljana Lučić

sociolog

DS
43

Ljuban Panić

diplomirani ekonomista

DS
44

Dušan Nikezić

ekonomista

DS
45

Jovana Joksimović

student apsolvent

DS
46

Aleksandar Todorović

advokat

DS
47

Slobodan Kocić

diplomirani politikolog

DS
48

Eva Petraš

dipl. inž. poljoprivrede

DS
49

Bratislav Tomić

dipl.inž. građevine

DS
50

Dragan Popović

pravnik

DS
51

Alena Bukilić

politikolog

Nova Stranka
52

Goran Jaić

ekonomista strukovnih studija

DS
53

Srđan Milivojević

dipl. inž. poljoprivrede

DS
54

Sunčica Božić

administrativni radnik

DS
55

Nebojša Ćeran

dipl. inž. tehnolog

DS
56

Goran S. Petrović

advokat

DS
57

Dragana Komatina

diplomirani pravnik

DS
58

Željko Jovetić

prof. fizičke kulture

DS
59

Goran Stefanović

advokat

DS
60

Olivera Jović

dipl. inženjer hemijskog i biohemijskog inžinjerstva

Nova Stranka
61

Milovan Mićović

profesor

DS
62

Zoran Alimpić

dipl. inž. šumarstva

DS
63

Marija Zekić

nastavnik matematike

DS
64

Darko Mihajlović

dipl. inž. elektrotehnike

DS
65

Tomislav Bogunović

magistar geografije

DS
66

Danijela Popović

bankarski službenik

DS
67

Nenad Velicki

diplomirani pravnik

DS
68

Bratislav Trifunović

doktor medicinskih nauka, hirurg

DS
69

Teodora Vlahović

diplomirani pravnik

DS
70

Norbert Cvijanov

ekonomista

Nova Stranka
71

Dragan Brajović

magistar elektrotehnike – profesor

DS
72

Sanja Miladinović

diplomirani pedagog

DS
73

Milivoj Vrebalov

ekonomista

DS
74

Dejan Nešić

magistar ekonomskih nauka

DS
75

Silvija Stojković Vojtašik

diplomirani ekonomista

DS
76

Aleksandar Janković

advokat

DS
77

Zoran Seizović

diplomirani matimatičar

DS
78

Branka Savić

knjižničar

DS
79

Nebojša Andrić

pravnik

DS
80

Živojin Nikolić

mašinski inženjer

Nova Stranka
81

Leona Vislavski

penzionisana medicinska sestra

DS
82

Aleksandar Stepanić

diplomirani pravnik

DS
83

Dragan Milenković

službenik

DS
84

Mladena Aleksić

dr spec. veterinarske medicine

DS
85

Milan Popović

ekonomista

DS
86

Radoslav Milovanović

dipl. inž. šumarstva

DS
87

Aleksandra Živković

dipl. inž. pejzažne arhitekture i hortikulture

DS
88

Milisav Petković

dipl. inž. rudarskogeološkog fakulteta

DS
89

Nemanja Dragićević

diplomirani inženjer organizacionih nauka

Nova Stranka
90

Danijela Miletić Miladinović

dipl.klinički psiholog

DS
91

Bruno Urbanovski

lekar specijalista – urolog

DS
92

Aleksandar Bijelić

menadžer

DS
93

Dragica Petrović

lekar

DS
94

Lazar Petrović

poljoprivredni proizvođač

DS
95

Ivan Stojanović

profesor matematike

DS
96

Jovana Mehandžić Đurđić

profesor engleskog jezika i književnosti

DS
97

Jovan Tišma

magistar ekonomije

DS
98

Staniša Mitrović

privatni preduzetnik

DS
99

Jasmina Krsmanović

profesor engleskog jezika

DS
100

Bogdan Tatić

diplomirani pravnik

DS

Celu listu možete da vidite na stranici Sa Demokratskom strankom-za demokratsku Srbiju, RIK

Listu Sa Demokratskom strankom-za demokratsku Srbiju možete uporediti s listom kandidata Izbor za bolji život – Boris Tadić, podnetom za izbore 2012,
i sa sastavom
Poslaničke grupe demokratske stranke 2012-14, u Skupštini Srbije;

Listu kandidata DS na vanrednim izborima za Skupštinu Beograda možete da vidite u PDF formatu na straniciIzborna lista 8. SA DEMOKRATSKOM STRANKOM ZA DEMOKRATSKI BEOGRAD – DRAGAN ĐILAS

Dveri - Boško Obradović

Republička izborna komisija je na 44. sednici, održanoj 14. februara razmatrala i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista DVERI – BOŠKO OBRADOVIĆ za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine.

1. Boško Obradović, 1976, profesor književnosti, Čačak

2. Slavko Stevanović, 1954, dipl. ekonomista , Leposavić

3. Jasmina Vujić, 1953, profesor , Beograd, Novi Beograd

4. Branimir Nešić, 1974, profesor srpskog jezika i književnosti, Beograd, Voždovac

5. Danilo Tvrdišić, 1975, dipl. ekonomista , Beograd, Zemun

6. Zorica Kuburović, 1951, lekar, Beograd, Voždovac

7. Vladan Glišić, 1970, dipl. pravnik, Aranđelovac

8. Srđan Nogo, 1981, dipl. pravnik, Beograd, Savski Venac

9. Mila Alečković – Nikolić, 1959, profesor psihologije i psihijatrije , Beograd, Savski Venac

10. Ivan Kostić, 1975, dipl. ekonomista , Vrbas

11. Dragan Vesović, 1966, doktor stomatologije, Kraljevo

12. Olivera Vulović, 1960, dipl. ekonomista , Požega

13. Borko Puškić, 1981, saobraćajni inženjer, Prijepolje

14. Predrag Mitrović, 1971, magistar ekonomskih nauka , Leskovac

15. Vesna Kalabić, 1957, penzioner, Valjevo

16. Zoran Bušić, 1970, dipl. inženjer poljoprivrede, Ljig

17. Saša Ilijić, 1973, veroučitelj, Knjaževac

18. Ljiljana Abramović – Savić, 1947, doktor medicinskih nauka lekar pedijatar, Beograd, Novi Beograd

19. Jugoslav Kiprijanović, 1976, dipl. inženjer organizacije , Beograd, Zvezdara

20. Ljubomir Protić, 1943, profesor univerziteta, Beograd, Palilula

21. Violeta Blaga, 1963, književnica, Pančevo

22. Ratko Ličina, 1964, službenik, Beograd, Zemun

23. Ljubomir Kostić, 1976, profesor istorije, Niš, Pantelej

24. Branka Babović, 1984, sekretarica, Beograd, Grocka

25. Milenko Baborac, 1966, komercijalista , Sremski Karlovci

26. Radoš Pejović, 1978, profesor srpskog jezika i književnosti, Zrenjanin

27. Radmila Vasić, 1967, dipl. građevinski inženjer , Beograd, Zvezdara

28. Slaviša Miletić, 1979, agronom, Loznica

29. Nebojša Đorđević, 1971, rudarski tehničar, Obilić

30. Svetlana Čorbić, 1983, dipl. ekonomista , Kraljevo

31. Dragan Krsmanović, 1959, oficir avijacije u penziji, Užice

32. Dejan Živanović, 1980, advokat , Beograd, Savski Venac

33. Verica Golubović, 1987, student, Prijepolje

34. Bora Milanović, 1955, dipl. inženjer mašinstva , Vranje

35. Miroslav Drekić, 1978, elektrotehničar automatike, Stara Pazova

36. Biljana Rubaković, 1960, profesor, Čačak

37. Đuro Škrbić, 1979, preduzetnik, Bačka Palanka

38. Aleksandar Stojčić, 1972, umetnik, Odžaci

39. Rada Zdravković, 1970, ekonomski tehničar, Stara Pazova

40. Aleksandar Ranđelović, 1971, preduzetnik, Vlasotince

41. Milan Parezanović, 1981, dipl. ekonomista , Lučani

42. Milica Borović, 1967, daktilo korespondent, Inđija

43. Aleksandar Tanasković, 1974, dipl. ekonomista , Čačak

44. Saša Maksimović, 1968, dipl. ekonomista , Kula

45. Svetlana Jovanović, 1958, profesor , Kruševac

46. Milan Maslać, 1972, specijalista stomatološke protetike, Sremska Mitrovica

47. Sreten Jokić, 1973, dipl. inženjer elektrotehnike, Beograd, Rakovica

48. Marija Savić, 1971, administrativni radnik, Gornji Milanovac

49. Miljojko Jelić, 1962, profesor fizičke kulture , Sjenica

50. Marko Stefanović, 1982, dip. muzičar akordenista, Novi Pazar

51. Biljana Jakševac, 1967, prevodilac, Beograd, Savski Venac

52. Saša Stanković, 1977, nastavnik, Bor

53. Dušan Rančić, 1981, dipl. filosof, Pirot

54. Aleksandra Vranić, 1991, student, Sombor

55. Dejan Dimitrijević, 1972, dipl. ekonomista , Zaječar

56. Srboljub Mickić, 1978, elektrotehničar računara, Paraćin

57. Aleksandra Ćalić, 1992, student, Beograd, Zemun

58. Oliver Milisavljević, 1972, saradnik u prirodnim naukama, Kuršumlija

59. Ratko Rakonjac, 1983, profesor geografije, Prijepolje

60. Marija Budišin, 1988, student, Beograd, Palilula

61. Goran Milenković, 1970, dipl. inženjer metalurgije, Leposavić

62. Jugoslav Tajić, 1979, dipl – muzički pedagog, Beograd, Rakovica

63. Maja Blagojević, 1977, ekonomista , Zrenjanin

64. Dragan Manić, 1980, inženjer agromenadžmenta, Kovačica

65. Nemanja Nedeljković, 1988, pravnik, Beograd, Savski venac

66. Drinka Merćep, 1959, doktor veterinarskih nauka, Beograd, Novi Beograd

67. Dragan Ćendić, 1975, preduzetnik, Čačak

68. Igor Minasijan, 1978, inženjer elektronike, Paraćin

69. Stana Đekić, 1972, advokat , Valjevo

70. Boško Glavčić, 1969, profesor engleskog jezika, Kraljevo

71. Milan Gušavac, 1991, student, Novi Sad

72. Katica Perkučin, 1964, geografski tehničar, Novi Kneževac

73. Miodrag Kojić, 1962, dipl. inženjer šumarstva, Beograd, Surčin

74. Predrag Cvetinović, 1980, dipl. inženjer prerade drveta , Stara Pazova

75. Maša Vujanović, 1973, dipl. ekonomista, – menadžer u trgovini , Beograd, Zemun

76. Zoran Pavlović, 1972, profesor istorije, Beograd, Grocka

77. Radomir Vidrić, 1976, mašinski inženjer, Zrenjanin

78. Mirjana Mrđa Milutin, 1961, preduzetnik, Novi Sad

79. Goran Milanović, 1961, dipl. inženjer poljoprivrede, Požarevac

80. Veljko Čupić, 1972, menadžer, Beograd, Zemun

81. Jasmina Mitrović, 1962, lekar opšte prakse, Leskovac

82. Dragan Mutavdžić, 1976, dipl. ekonomista , Kruševac

83. Saša Novaković, 1970, službenik, Petrovac na Mlavi

84. Violeta Tasić, 1970, radnik, Knjaževac

85. Dalibor Dašić, 1974, profesor informatike, Beograd, Voždovac

86. Zoran Antić, 1962, mašinski tehničar, Jagodina

87. Danijela Urošević, 1967, vaspitač, Kragujevac

88. Dragan Dželetović, 1992, student, Smederevo

89. Srećko Aleksić, 1962, dipl. inženjer mašinstva , Kragujevac

90. Nadežda Ganić, 1977, trgovac, Bačka Palanka

91. Dragan Isaković, 1978, dipl. menadžer, Arilje

92. Mišo Nenadić, 1971, radnik, Ivanjica

93. Aleksandra Stojanović, 1989, student, Vladičin Han

94. Vidak Milačić, 1971, dipl. ekonomista , Beograd, Voždovac

95. Tomislav Petrović, 1950, profesor fakulteta, Niš

96. Katica Gajić, 1950, penzioner, Knjaževac

97. Milan Ginić, 1971, nastavnik likovne kulture, Beograd, Novi Beograd

98. Milan Roganović, 1969, lekar , Čačak

99. Tanja Korać – Stoilković, 1973, dizajner tekstila, Niš

100. Željko Marjanović, 1976, ekonomista u turizmu, Čajetina

Celu listu možete videti na stranici Dveri – Boško Obradović, RIK;

Listu Dveri – Boško Obradović možete uporediti s listom kandidata Dveri za život Srbije, podnetom za izbore 2012,

Listu kandidata Dveri na izborima za Skupštinu Beograda 2012. možete da vidite u PDF formatu na straniciIzborna lista 11. Dveri za život Beograda

SDA Sandžaka - dr. Sulejman Ugljanin

Na sednici održanoj 19. februara, Republička izborna komisija razmatrala je i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista SDA Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin SDA Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine i utvrđuje da podnosilac ove Izborne liste, u skladu sa članom 81. stav 4. Zakona o izboru narodnih poslanika, ima položaj političke stranke nacionalne manjine.

1. Dr Sulejman Ugljanin, 1953, doktor stomatologije, Novi Pazar

2. Enis Imamović, 1984, profesor, Novi Pazar

3. Sabina Dazdarević, 1982, dipl. inženjer elektrotehnike, Novi Sad

4. Mustafa Baltić, 1983, dipl. arheolog, Sjenica

5. Selma Džinović, 1987, dipl. inženjer elektrotehnike, Prijepolje

6. Mr Amela Saković, 1987, magistar prehrambene tehnologije, Priboj

7. Nataša Tošić, 1980, advokat, Zaječar

8. Ahmedin Škrijelj, 1982, dipl. pravnik, Novi Pazar

9. Bajro Gegić, 1954, profesor matematike, Tutin

10. Edina Hamidović, 1987, master ekonomije, Sjenica

11. Admir Mušović, 1984, profesor, Prijepolje

12. Enisa Šipka, 1981, dipl. pravnik, Priboj

13. Nafilj Sejdović, 1971, dipl. ekonomista, Novi Pazar

14. Šemsudin Kučević, 1959, dipl. politikolog, Tutin

15. Anida Mujović, 1988, dipl. ekonomista, Sjenica

16. Edib Kajević, 1974, dipl. ekonomista, Prijepolje

17. Simbad Ćelović, 1963, dipl. ekonomista, Priboj

18. Selma Hodžić, 1991, student, Novi Pazar

19. Kaso Avdović, 1955, profesor ruskog jezika, Sjenica

20. Sabahudin Obućina, 1961, profesor hemije, Prijepolje

21. Emina Fazlić, 1986, ekonomista, Priboj

22. Aldin Zoranić, 1984, profesor, Novi Pazar

23. Muhedin Fijuljanin, 1965, dipl. politikolog, Sjenica

24. Sadija Hodžić, 1962, dipl. ekonomista, Prijepolje

25. Mithat Šabanović, 1977, dipl. pravnik, Novi Pazar

26. Senad Mahmutović, 1972, dipl. ekonomista, Sjenica

27. Amela Spahić, 1976, dipl. pravnik, Novi Pazar

28. Naser Hodžić, 1957, dipl. ekonomista, Sjenica

29. Hazbo Mujović, 1965, dipl. inženjer mašinstva, Sjenica

30. Selma Kuloglija, 1983, dipl. inženjer poljoprivrede, Priboj

31. Husnija Metović, 1959, lekar specijalista, Sjenica

32. Fahrudin Đekić, 1984, dipl. pravnik, Novi Pazar

Izvor: SDA Sulejman Ugljanin , RIK

Boris Tadić - Nova demokratska stranka - Zeleni, LSV - Nenad Čanak, Zajedno za Srbiju, VMDK, Zajedno za Vojvodinu, Demokratska levica Roma

Na sednici održanoj 19. februara, Republička izborna komisija razmatrala je i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista BORIS TADIĆ – Nova demokratska stranka – Zeleni, LSV – Nenad Čanak, Zajedno za Srbiju, VMDK, Zajedno za Vojvodinu, Demokratska levica Roma, za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine.

1. Miodrag Rakić, 1975, dipl. pravnik , Beograd

2. Nenad Čanak, 1959, dipl. ekonomista, Novi Sad

3. Olena Papuga, 1964, profesor rusinskog jezika i književnosti, Kula

4. Ninoslav Stojadinović, 1950, profesor univerziteta, Niš

5. Janko Veselinović, 1965, doktor pravnih nauka, Novi Sad

6. Marinika Tepić, 1974, dipl. filolog, Pančevo

7. Dušan Petrović, 1966, advokat, Šabac

8. Marko Đurišić, 1968, inženjer informatike, Beograd

9. Snežana Malović, 1976, dipl. pravnik, Beograd

10. Aleksandar Senić, 1978, dipl. inženjer građevine, Rača

11. Bojan Kostreš, 1974, dipl. ekonomista, Zrenjanin

12. Branka Karavidić, 1958, elektrotehničar, Majdanpek

13. Ivan Karić, 1975, dipl. inženjer geologije, Beograd, Obrenovac

14. Đorđe Stojšić, 1977, dipl. ekonomista, Sremska Mitrovica

15. Biljana Hasanović – Korać, 1955, advokat, Vršac

16. Goran Bogdanović, 1963, dipl. inženjer poljoprivrede, Leposavić

17. Blagoje Bradić, 1955, stomatolog, Niš

18. Nada Lazić, 1950, dipl. hemičar, Novi Sad

19. Slobodan Homen, 1972, advokat, Beograd

20. Miroslav Marinković, 1961, doktor veterinarske medicine, Svilajnac

21. Iva Đinđić – Ćosić, 1975, dipl. pravnik, Beograd

22. Vladimir Pavlov, 1969, profesor istorije, Novi Sad

23. Konstantin Samofalov, 1982, dipl. pravnik, Beograd

24. Sanja Starčević , 1980, politikolog, Beograd

25. Miodrag Đidić, 1954, dipl. pravnik, Kruševac

26. Nikola Dimitrijević, 1987, student, Paraćin

27. Nataša Cvjetković, 1974, profesor razredne nastave, Šid

28. Nenad Konstantinović, 1973, advokat, Beograd

29. Zdravko Stanković, 1980, ekonomista, Beograd, Zemun

30. Vukica Vasić , 1970, dipl. ekonomista, Požarevac

31. Dragoslav Ćirković, 1954, dipl. inženjer zaštite životne sredine, Niš

32. Slavoljub Mitov, 1961, doktor medicine, Vlasotince

33. Vesna Santo, 1972, nastavnik razredne nastave, Subotica

34. Milan Stanimirović, 1960, novinar, Vrbas

35. Slobodan Pejić, 1968, doktor medicine, Vranjska banja

36. Svetlana Vujović, 1952, penzioner, Novi Sad

37. Nebojša Cakić, 1962, dipl. pravnik, Leskovac

38. Dragan Vujadinović, 1953, magistar ekonomije, Kosjerić

39. Ljiljana Zdravković, 1950, dipl. elektrotehnički inženjer, Beograd, Lazarevac

40. Aron Čonka, 1976, profesor, Ada

41. Vlatko Ratković, 1965, dipl. pravnik, Ruma

42. Maja Petruševski, 1985, dipl. psiholog, Niš

43. Goran Miljković, 1970, ekonomista, Bela Palanka

44. Mićo Stojanović, 1966, strukovni menadžer, Kikinda

45. Ljiljana Đukić, 1963, dipl. ekonomista master, Novi Sad

46. Srđan Miković, 1961, advokat, Pančevo

47. Ivan Stevanović, 1977, lekar , Smederevo

48. Bojana Vučković, 1978, turistički tehničar, Prokuplje

49. Igor Ratković, 1979, dipl. menadžer, Kragujevac

50. Jovan Damjanović, 1947, viši ugostitelj, Beograd, Zemun

51. Rajka Dojčinović, 1973, dipl. istoričar, Surdulica

52. Goran Stojković, 1968, dipl. inženjer mašinstva, Žitorađa

53. Jovan Stingić, 1971, dipl. pravnik, Kladovo

54. Milana Janković, 1993, student, Ruma

55. Zvezdan Babić, 1966, dipl. pravnik, Ćićevac

56. Stevan Đaković, 1976, dipl. pravnik, Trstenik

57. Jovana Petrović, 1950, doktor medicinskih nauka – specijalista medicinske biohemije, Beograd

58. Goran Jovanović, 1973, saobraćajni tehničar, Kragujevac

59. Neli Đorđević, 1974, dipl. mašinski inženjer, Boljevac

60. Dušica Savić, 1959, elektrotehničar, Smederevska Palanka

61. Mališa Alimpijević, 1968, magistar elektrotehničkih nauka, Despotovac

62. Dragiša Vlahović, 1982, dipl. politikolog, Beograd

63. Mira Milinković, 1979, magistar biotehničkih nauka, Čačak

64. Željko Brestovački, 1967, mehanizator, Šid

65. Ivica Glišić, 1979, dipl. inženjer arhitekture, Golubac

66. Olivera Petković, 1969, dipl. inženjer tehnologije, Ćuprija

67. Strajin Nedović, 1976, master menadžer ljudskih resursa, Čajetina

68. Georgios Konstantinidis, 1961, pedijatar, Novi Sad

69. Radmila Ljubinković, 1951, lekar, Pančevo

70. Darko Gavrilović, 1966, doktor istorijskih nauka, Novi Sad

71. Marta Horvat Odri, 1962, prof. mađarskog jezika, Svetozar Miletić

72. Marija Gazimirović, 1956, penzioner, Beograd, Surčin

73. Aleksandar Branković, 1970, dipl. inženjer elektrotehnike, Zaječar

74. Zvonko Marković, 1961, lekar-specijalista ginekologije i akušertsva, Kraljevo

75. Sonja Paplacko, 1987, dipl. politikolog, Novi Sad

76. Aleksandar Aleksijević, 1973, ortoped, Vrnjačka Banja

77. Goran Mihajlović, 1963, statističar, Raška

78. Desanka Milenković, 1958, lekar pedijatar, Vranje

79. Nenad Vasić, 1961, ekonomista, Beograd

80. Dejan Čapo, 1978, profesop tehničkog obrazovanja, Zrenjanin

81. Katalin Fazekaš, 1960, medicinska sestra, Zrenjanin

82. Goran Mitić, 1958, dipl. ekonomista, Niš

83. Goran Jović, 1972, dipl. menadžer, Stara Pazova

84. Neda Novaković, 1980, dipl. defektolog, Beograd

85. Ivan Mijajlović, 1981, strukovni menadžer , Jagodina

86. Dejan Avramović, 1968, privatni preduzetnik, Smederevska Palanka

87. Vesna Bošković, 1969, dipl. pravnik, Beograd

88. Dragan Andrić, 1975, dipl. pravnik, Subotica

89. Mladomir Sretenović, 1955, dipl. inženjer mašinstva, Lučani

90. Vesna Jeremić – Dragojević, 1964, doktor stomatologije, Smederevo

91. Ratko Jovanović, 1948, inženjer poljoprivrede, Aleksandrovac

92. Marija Bajić, 1966, učiteljica, Mokrin

93. Aleksandar Jovanović, 1976, master sociologije, Novi Sad

94. Branko Ninić, 1974, dipl. inženjer proizvodnog menadžmenta, Leposavić

95. Antun Horvat, 1962, tehničar visokogradnje, Subotica

96. Marina Janković, 1970, dipl. pravnik, Niš

97. Milan Šević, 1981, dipl. inženjer zaštite bilja, Topola

98. Vlada Trifunović, 1977, dipl. ekonomista, Šabac

99. Đurđina Jerinkić, 1974, dipl. pravnica, Kikinda

100. Momčilo Todorović, 1960, ortoped doktor medicinskih nauka, Ćuprija

Celu listu možete videti na sajtu RIK BORIS TADIĆ – Nova demokratska stranka – Zeleni, LSV – Nenad Čanak, Zajedno za Srbiju, VMDK, Zajedno za Vojvodinu, Demokratska levica Roma ,

Listu možete uporediti sa sastavom Poslaničke grupa Zajedno za Srbiju 2012-14

i sa sastavom Poslaničke grupe Liga socijaldemokrata Vojvodine 2012-14

Treća Srbija - Za sve vredne ljude

Na sednici održanoj 27. februara, Republička izborna komisija razmatrala je i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista «Treća Srbija – Za sve vredne ljude» za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine.

1. Aleksandar Protić, 1978, audio – vizuelni umetnik, Beograd

2. Miroslav Parović, 1984, master elektrotehnike, Sremska Kamenica

3. Dr Nada Tabš, 1950, klinički embriolog, Novi Sad

4. Aleksandar Đurđev, 1980, dipl. inženjer, Novi Sad

5. Dr Andrej Fajgelj, 1978, doktor filologije, Novi Sad

6. Dragana Đuković, 1980, novinar, Sremska Kamenica

7. Miroje Jovanović, 1979, dipl. pravnik – master, Novi Sad

8. Dr Branimir Jovanović, 1955, doktor tehničkih nauka, Beograd

9. Jovana Majstorović, 1983, magistar međunarodne ekonomije, Beograd

10. Slobodan Jovanović, 1977, bravar, Novi Sad, Stari Ledinci

11. Dr Bogdan Živanović, 1970, lekar, Sremski Karlovci

12. Milanka Brkić, 1971, dipl. filozof, Novi Sad

13. Miloš Nikolić, 1988, dipl. pravnik, Lapovo

14. Sava Stambolić, 1989, apsolvent prava, Subotica

15. Sunčica Marković, 1980, dipl. slikar, Novi Sad

16. Mr Živko Ćurčić, 1981, magistar poljoprivrednih nauka, Novi Sad, Čenej

17. Mr Goran Sečujski, 1976, magistar ekonomskih nauka, Novi Sad

18. Mirjana Mileusnić, 1980, ekonomski tehničar, Veternik

19. Sava Sajko, 1983, istoričar umetnosti, Beograd

20. Milutin Kijanović, 1951, dipl. politikolog, Novi Sad

21. Maja Familić, 1973, dipl. strukovni vaspitač, Novi Sad

22. Miroslav Ilić, 1981, profesor istorije, Novi Sad

23. Nenad Radaković, 1976, preduzetnik, Stara Pazova

24. Ljubica Erkić , 1979, dipl. inženjer industrijskog menadžmenta, Sremska Kamenica

25. Kristijan Obšust, 1986, arheolog i antropolog, Novi Sad

26. Radovan Milovankić, 1966, master informatičkog menadžmenta, Kruševac

27. Jelena Škundrić Babić, 1980, dipl. pravnik, Novi Sad

28. Mitar Šobot, 1982, master elektrotehnike, Novi Sad

29. Marko Teslić, 1983, informatičar i dipl. ekonomista, Novi Sad

30. Nataša Šparavalo, 1983, dipl. ekonomista, Beograd

31. Nikola Marinković, 1985, marketing koordinator, Beograd

32. Branko Ćirjaković, 1985, privatni preduzetnik, Subotica

33. Jelena Milić, 1984, dipl. inženjer prehrambene tehnologije – master, Novi Sad

34. Prof. dr Milan Galogaža, 1941, profesor univerziteta u penziji, Sremska Kamenica

35. Srđan Mladenović, 1978, dipl. politikolog, Beograd

36. Jovana Premović, 1993, student, Beograd

37. Bojan Stojkovac, 1967, penzioner, Novi Sad

38. Dušan Tubić, 1957, doktor veterine, Šajkaš

39. Dušica Vukosavljević, 1974, veb dizajner, Zemun

40. Gojko Vukoje, 1983, dipl. ekonomista – master, Novi Sad

41. Vladislav Mandić, 1982, dipl. teolog, Beograd

42. Aleksandra Obrenović, 1979, master inženjer organizacionih nauka, Beograd

43. Goran Milenković, 1987, dipl. inženjer arhitekture, Novi Sad

44. Vladimir Gvoić, 1984, dipl. inženjer reinženjeringa, Novi Sad

45. Vanja Božić, 1991, student, Beograd

46. Dragiša Vasiljević, 1980, radnik, Novi Sad

47. Davor Pereula, 1985, master inženjer saobraćaja, Novi Sad

48. Bojana Nikić, 1976, prevodilac, Beograd

49. Vladica Đurđević , 1976, ugostitelj, Lapovo

50. Vlado Đuković, 1980, strukovni ekonomista, Beograd

51. Slađana Nedeljković, 1971, viši savetnik za životno osiguranje, Beograd

52. Vladislav Cap, 1979, dipl. inženjer elektrotehnike i računarstva, Novi Sad

53. Vaso Božić, 1987, student, Novi Sad

54. Maja Jovičić, 1982, ekonomista, Beograd

55. Vukan Popović, 1967, dipl. ekonomista, Kula

56. Jovica Stojković, 1967, turistički radnik, Beograd, Koraćica

57. Jelena Omčikus, 1988, student, Sremski Karlovci

58. Đorđe Prokić, 1964, ugostitelj, Sremska Mitrovica

59. Đorđe Radivojević, 1981, dipl. politikolog, Beograd

60. Marija Jokić, 1987, vaspitačica, Beograd, Kaluđerica

61. Dalibor Kekić, 1986, student, Čurug

62. Dejan Milanović, 1978, dipl. inženjer saobraćaja, Novi Sad

63. Dragana Vračević, 1983, privatni preduzetnik, Beograd

64. Jovan Labus, 1960, ugostitelj, Sremska Mitrovica

65. Marko Radonjić, 1986, dipl. politikolog, Kragujevac

66. Maja Stošković, 1977, magistar ekonomskih nauka, Beograd

67. Vladimir Vukadinović, 1976, trgovac, Stara Pazova

68. Bogdan Kukić, 1985, student, Novi Sad

69. Jovana Rendulić, 1989, dipl. ekonomista, Beograd

70. Branislav Jovanović, 1984, saobraćajni inženjer, Novi Sad

71. Jovan Ilić, 1956, preduzetnik, Novi Sad

72. Milena Ninić, 1955, penzioner, Beograd

73. Ivan Petkovski, 1985, inženjer hemijske tehnologije, Šabac

74. Dušan Janjić, 1971, elektrotehničar, Sremski Karlovci

75. Dragica Anđelić, 1981, novinar, Beograd

76. Vladimir Đukić, 1987, dipl. ekonomista, Beograd

77. Dalibor Jež, 1977, saobraćajni tehničar, Novi Sad

78. Ljiljana Milojević, 1967, trgovac menadžer, Beograd

79. Srđan Radović, 1990, privatni preduzetnik, Subotica

80. Vlado Radaković, 1979, nautički tehničar, Sremski Karlovci

81. Nevena Radovanović, 1988, ekonomista, Beograd

82. Aleksandar Zdravković, 1988, student, Beograd

83. Marko Pantović, 1984, ekonomista, Čačak

84. Andrijana Vuković, 1993, student, Beograd

85. Miroslav Rajinović, 1981, teolog, Beograd

86. Momčilo Ćulum, 1983, dipl. inženjer poljoprivrede, Novi Sad

87. Andrijana Janićijević, 1992, student, Beograd

88. Đorđe Đorđević, 1984, tehničar niskogradnje, Novi Sad

89. Marko Milić, 1985, student, Beograd

90. Nataša Pavkov, 1987, master industrijskog menadžmenta, Novi Sad

91. Vladimir Hostić, 1986, dipl. pravnik, Novi Sad

92. Sava Večić, 1959, zemljoradnik, Jamena

93. Jelena Protić, 1956, penzioner, Beograd

94. Momčilo Grujić , 1978, dipl. mašinski inženjer, Zrenjanin

95. Božo Tomić, 1959, viši radiološki tehničar, Kula

96. Marija Bogićević, 1986, ugostiteljski tehničar, Markovac

97. Danko Paskaljević, 1979, apsolvent građevine, Novi Sad

98. Slobodan Ljubotina, 1984, privatni preduzetnik, Subotica

99. Nataša Petrović, 1989, dipl. komunikolog, Beograd

100. Stevan Pavkov, 1983, dipl. ekonomista, Bačka Palanka

Cela lista: Treća Srbija – Za sve vredne ljude

Arhiva nedeljnika Vreme>

Pogledajte arhivu