Više od vesti

Kandidati za poslanike 2014 (2)

Lista ČEDOMIR JOVANOVIĆ - LDP, BDZS, SDU (Liberalno demokratska partija, Bošnjačka demokratska zajednica Sandžaka, Socijalno demokratska unija) Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István - Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor Srpska radikalna stranka - dr Vojislav Šešelj URS Mlađan Dinkić Izborni Web specijal Vremena: Kako smo birali od 90-ih do današnjih dana

Poslanička grupa Liberalno demokratska partija 2012-14

ANDRIĆ IVAN

LDP

Beograd

1974.
BULAJIĆ mr SVETISLAVA

LDP

Beograd

1964.
DERETA MILjENKO

LDP

Beograd

1950.
ĐURIĆ BOJAN

LDP

Zemun

1978.
GEROV RADMILA

LDP

Negotin

1967.
HAJDAREVIĆ KENAN

LDP

Priboj

1975.
JOVANOVIĆ ČEDOMIR predsednik

LDP

Beograd

1971.
KORAĆ dr ŽARKO

SDU

Beograd

1947.
MIĆIĆ NATAŠA

LDP

Užice

1965.
MILIĆ NENAD zamenik predsednika

LDP

Beograd

1962.
POPOVIĆ JUDITA

LDP

Zrenjanin

1956.
SAVIĆ RANKA

LDP

Beograd

1958.

Izvor: Poslanička grupa Liberalno demokratska partija

ČEDOMIR JOVANOVIĆ – LDP, BDZS, SDU

Republička izborna komisija je na sednici, održanoj 7. februara, razmatrala i donela Rešenje o proglašenju Izborne liste ČEDOMIR JOVANOVIĆ – LDP, BDZS, SDU (Liberalno demokratska partija, Bošnjačka demokratska zajednica Sandžaka, Socijalno demokratska unija) za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine

1. Čedomir Jovanović, 1971, dipl. dramaturg, Beograd, Novi Beograd

2. Dr Žarko Korać, 1947, psiholog, Beograd, Stari grad

3. Nataša Mićić, 1965, advokatica, Užice

4. Nenad Milić, 1962, dipl. pravnik, Beograd, Zvezdara

5. Ivan Andrić, 1974, master ekonomije, Beograd, Rakovica

6. Ranka Savić, 1958, dipl. pravnik, Beograd, Savski venac

7. Sead Šaćirović, 1976, profesor, Novi Pazar

8. Bojan Đurić, 1978, dipl. pravnik, Beograd, Zemun

9. Radmila Gerov, 1967, dipl. inženjer elektronike, Negotin

10. Dušan Mijić, 1953, preduzetnik, Novi Sad

11. Kenan Hajdarević, 1975, dipl. mašinski inženjer, Priboj

Vanredni izbori sa Skupštinu Beograda

Ovde možete pogledati proglašene liste kandidata za odbornike na izborima odbornika u Skupštinu Beograda. Dokumenti su u PDF formatu

Izborna lista 1. ALEKSANDAR VUČIĆ – BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO,

Izborna lista 2. IVICA DAČIĆ – Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Milan Krkobabić,

Izborna lista 3. DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE – VOJISLAV KOŠTUNICA,

Izborna lista 4. Čedomir Jovanović – Liberalno Demokratska Partija,

Izborna lista 5. SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj,

Izborna lista 6. UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ,

Izborna lista 7. ĆIRILICA ZA BEOGRAD – GRUPA GRAĐANA,

Izborna lista 8. SA DEMOKRATSKOM STRANKOM ZA DEMOKRATSKI BEOGRAD – DRAGAN ĐILAS,

Izborna lista 9. DEMOKRATIJA – EVROPA – SRBIJA,

Izborna lista 10. TREĆA SRBIJA – ZA SVE VREDNE LjUDE,

Izborna lista 11. Boris Tadić – Nova demokratska stranka, Zeleni, Zajedno za Srbiju

Izborna lista 12. Dveri – Vladan Glišić

Izborna lista 13. Grupa Građana "PATRIOTSKI FRONT – DR BORISLAV PELEVIĆ"

Izborna lista 14. Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor – Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István

Izborna lista 15. GEPS za Beograd – prof. dr Jovan Filipović

Izborna lista 16. STRANKA RUSA SRBIJE – DRAGAN CVETKOVIĆ

Izborna lista 17. GRUPA GRAĐANA EKONOMSKI POKRET – BRANKO DRAGAŠ

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 18. GRUPA GRAĐANA "GRAĐANSKI POKRET JESTE SVEJEDNO" Igor Brakus

Izborna lista 19. PATRIOTIZAM U PARLAMENT – 1389 – MIŠA VACIĆ

Izborna lista 20. Grupa građana Akademik dr. Jovan I. Deretić SLOBODNA SRBIJA

Izborna lista 21. DOSTA JE BILO – SAŠA RADULOVIĆ

Izborna lista 22. NIJEDAN OD PONUĐENIH ODGOVORA

Izborna lista 23. "BELI LISTIĆI"

12. Judita Popović, 1956, advokat, Zrenjanin

13. Samir Tandir, 1984, auditor HALAL kvaliteta, Prijepolje

14. Ištvan Huđi, 1965, elektromehaničar, Subotica

15. Dušica Anđelković, 1966, dipl. politikog, Beograd, Vračar

16. Prof. dr Srđan Pešić, 1963, profesor univerziteta, Niš

17. Marko Nikolić, 1969, dipl. inženjer mašinstva, Kragujevac

18. Dr Amela Zoranić, 1979, univerzitetski profesor, Novi Pazar

19. Ljubiša Simović, 1961, istoričar umetnosti, Kraljevo

20. Mladen Bašić, 1981, Novi nar, Beograd, Palilula

21. Milana Brisić, 1978, dipl. klasični filolog, Beograd, Voždovac

22. Aleksandar Krstić, 1961, dipl. pravnik, Niš

23. Dragan MilovaNović, 1955, mašinski tehničar, Beograd, Zemun

24. Danijela Veljović – RadovaNović, 1972, preduzetnica, Aranđelovac

25. Zaim Redžepović, 1980, dipl. pravnik, Tutin

26. Srđan Kamperelić, 1974, preduzetnik, Beograd, Voždovac

27. Slađana Jović, 1969, profesor hemije i engleskog jezika, Niš

28. Dr Zoran Jović, 1958, lekar – specijalista, Loznica

29. Kosta Andrić, 1983, dipl. pravnik, Beograd, Stari grad

30. Brankica Terzić, 1956, privatni preduzetnik, Čačak

31. Goran Hadžajlić, 1970, preduzetnik, Irig

32. Fahrudin Alagić, 1961, dipl. mašinski inženjer, Priboj

33. Radmila Novaković, 1956, penzioner, Valjevo

34. Predrag Patić, 1967, dipl. ekonomista, Pančevo

35. Anita Mitić, 1990, dipl. politikolog, Beograd, Vračar

36. Ranko Bukara, 1967, poljoprivredni tehničar, Raška

37. Milan Čičulić, 1978, advokat, Šabac

38. Đorđo Žujović, 1987, student, Beograd, Zvezdara

39. Mr Mersija Camović, 1986, profesor magistar, Sjenica

40. Dr Nenad Ristović, 1969, lekar, Zaječar

41. Jasmin Hodžić, 1983, dipl. politikolog, Priboj

42. Tatijana Milić, 1970, pejzažni arhitekta, Smederevo

43. Jaroslav Popović, 1965, ekonomista, Bački Petrovac

44. Mirjana Balog Kormanjoš, 1972, dipl. inženjer tehnologije, Pančevo

45. Omer Duraković, 1961, preduzetnik, Prijepolje

46. Sead Redžović, 1974, profesor, Novi Pazar

47. Dragan Radosavljević, 1966, master inženjer mašinstva, Požarevac

48. Dušanka Petrak, 1966, dipl. pedagog, Kovačica

49. Mr Zdravko Petrović, 1981, magistar književnih nauka, Bečej

50. Saša Šućurović, 1968, preduzetnik, Novi Bečej

51. Nevena Subotić, 1972, dipl. komunikolog, Novi Bečej

52. Robert Šebek, 1974, preduzetnik, Subotica

53. Fadil Nikšić, 1976, privatni preduzetnik, Sjenica

54. Tamara Ivanišević, 1972, advokat, Bečej

55. Dejan Marković, 1975, dipl. politikolog, Beograd, Rakovica

56. Miloš Kuzmanović, 1984, preduzetnik, Kragujevac

57. Vesna Jaćović, 1964, nastavnik razredne nastave, Plandište

58. Karolj Kermeci, 1947, penzioner, Kanjiža

59. Enes Curić, 1974, dipl. građevinski inženjer, Novi Pazar

60. Atifa Šaljić, 1963, profesor, Tutin

61. Nikola Čamparević, 1983, ekonomista, Knić

62. Dr. spec. Miodrag Jovanović, 1969, dr. specijalista ortopedske hirurgije, Bor

63. Dragica Kustudić, 1957, dipl. ekonomista, Subotica

64. Goran Dugić, 1975, autoelektričar, Smederevska Palanka

65. Milinka Nikolić, 1954, učitelj muzike, Pirot

66. Dragan Bisenić, 1973, strukovni fizioterapeut, Čačak

67. Sabahudin Hajdarević, 1963, advokat, Prijepolje

68. Aleksandar Vesović, 1971, profesor hemije, Požega

69. Marija Jevtović, 1973, apsolvent arheologije, Prijepolje

70. Dragan Nikolić, 1964, ekonomista, Vladičin Han

71. Milan DamjaNović, 1975, pravnik, Kosjerić

72. Dr sc. med. Olgica Đurković – Đaković, 1956, naučni savetnik, Beograd, Vračar

73. Stanislava Varga, 1982, dipl. pravnik, Temerin

74. Hajro Tutić, 1947, penzioner, Novi Pazar

75. Časlav Radić, 1951, privatni preduzetnik, Vladičin Han

76. Raica Milićević, 1962, dipl. ekonomista, Niš

77. Milorad JovaNović, 1944, advokat, Jagodina

78. Ana Savić, 1988, dipl. inženjer građevine, Lučani

79. Goran Bogunović, 1980, dipl. politikolog, Beograd, Savski venac

80. Jovan Najdenov, 1989, dipl. politikolog za međunarodnu politiku, Beograd, Zvezdara

81. Jasmina Nikšić, 1984, dipl. pravnik, Novi Pazar

82. Željko Bodrožić, 1970, Novi nar, Kikinda

83. Nemanja Cabunac, 1982, hemijski tehničar, Beograd, Novi Beograd

84. Lara Petrović, 1971, master inženjer tehnologije, Niš

85. Dragiša Stojiljković, 1958, ekonomista, Kraljevo

86. Dr Zoran Todorović, 1953, doktor medicinskih nauka, infektolog, Kragujevac

87. Anita Alioski, 1987, studentkinja, Beograd, Voždovac

88. Dr Sejfudin Muminović, 1961, doktor, Sjenica

89. Dr Željko Bojović, 1969, kardiohirurg, Beograd, Vračar

90. Jasmina Stojimirović, 1972, specijalista fitopatolog, agronom, Požarevac

91. Dušan Gamser, 1955, preduzetnik, Beograd, Zemun

92. Milan Samardžić, 1968, profesor matematike, Kraljevo

93. Milica Radović, 1983, dipl. ekonomistkinja, Beograd, Rakovica

94. Ana Popović, 1979, dipl. klasični filolog, Beograd, Voždovac

95. Smail Alić, 1962, inženjer šumarstva, Tutin

96. Branko Ršumović, 1967, inženjer mašinstva, Beograd, Zvezdara

97. Žarko Kovač, 1961, inženjer mašinstva, Valjevo

98. Goran Krčmarević, 1979, prof. fizičkog vaspitanja, Smederevo

99. Jadranka Perić, 1977, strukovni inženjer građevinarstva – specijalista, Novi Bečej

100. Edis Durgutović, 1983, inženjer informatike, Kragujevac

Celu listu možete videti na stranici ČEDOMIR JOVANOVIĆ – LDP, BDZS, SDU, RIK

Listu možete uporediti s listom kandidata ČEDOMIR JOVANOVIĆ – PREOKRET

Liberalno demokratska partija, Srpski pokret obnove, Socijaldemokratska unija, Bogata Srbija, Vojvođanska partija, Demokratska partija Sandžaka, Zelena ekološka partija – zeleni, Partija Bugara Srbije podnetu za izbore 2012,

i sa sastavom

Poslaničke grupe Liberalno demokratska partija 2012-14, Skupština Srbije;

Listu kandidata LDP na vanrednim izborima za Skupštinu Beograda možete da vidite u PDF formatu na stranici

Izborna lista 4. Čedomir Jovanović – Liberalno Demokratska Partija

RIK: Proglašene liste

Izborni web specijal VREMENA

Kandidati za poslanike 2014 (2) 1

Kako smo i koga smo birali od 1990. do današnjih dana

O detaljnim izbora iz maja 2012. u celini i po opštinama i gradovima možete se obavestiti i u dokumentu RZS u PDF formatu Izbori za narodne poslanike i predsednika Republike 2012

O detaljnim rezulatima parlamentarnih izbora 2008. u celini i po opštinama i gradovima možete se obavestiti u i dokumentu RZS u PDF formatu Izbori za narodne poslanike 2008

Prilog izbornom sećanju – Kako smo glasali na lokalnim izborima 2008. i 2012: Pedeset najjačih odborničkih lista – kakva je snaga pojedinih partija i u kakve koalicije su ulazile na lokalnom nivou 2012: Gradonačelnici 2012

Videti takođe: Lokalni izbori 2012 po opštinama i gradovima, Republički zavod za statistiku (PDF format)

Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara 2012-14

FREMOND ARPAD, SVM, Pačir, 1981.

KOVAČ ELVIRA, SVM, Mihajlovo, 1982.

PASTOR BALINT predsednik, SVM, Subotica, 1979.

PEK ZOLTAN, SVM, Senta, 1962.

VARGA LASLO zamenik predsednika, SVM, Palić, 1976.

Izvor: Poslanička grupa SVM 2012-14

Poslanička grupa SRS u sazivu od 1. juna 2008.

AĆIMOVIĆ DRAGAN, SRS, Banovo Polje, 1976.

ALEKSIĆ BORIS, SRS, Beograd, 1975.

AVRAMOVIĆ MILAN, SRS, Beograd, 1980.

BUHA MILORAD, SRS, Veternik, 1957.

DELIĆ BOŽIDAR, SRS, Beograd, 1956.

DIMITRIJEVIĆ LIDIJA, SRS, Leskovac, 1975.

DUVNJAK MOMČILO, SRS, Kruševac, 1958.

ĐOKIĆ BRANIMIR, SRS, Beograd, 1950.

ILIĆ RADIŠA, SRS, Stubica, 1969.

JEREMIĆ VLADAN, SRS, Mladenovac, 1974.

JOCIĆ RADICA, SRS, Bela Palanka, 1962.

JOJIĆ PETAR, SRS, Pančevo, 1938.

JOVANOVIĆ NATAŠA, SRS, Kragujevac, 1966.

KRAGOVIĆ LJUBOMIR, SRS, Kosovska Mitrovica, 1956.

KRASIĆ ZORAN, SRS, Beograd, 1956.

KRSTIN MILORAD, SRS, Taraš, 1955.

LjUBENOVIĆ TOMISLAV, SRS, Leskovac, 1951.

MARIĆ VESNA, SRS, Mali Mokri Lug, 1964.

MARIĆ DUŠAN, SRS, Velika Plana, 1963.

MARKOVIĆ MOMIR, SRS, Zemun, 1950.

MARTINOVIĆ Dr ALEKSANDAR, SRS, Ruma, 1976.

MIHAJLOVIĆ OGNjEN, SRS, Zemun, 1960.

MIHAJLOVIĆ mr GORAN, SRS, Trstenik, 1963.

MIJALjEVIĆ SLAĐAN, SRS, Borča, 1966.

MILENKOVIĆ mr MARKO, SRS, Žitorađa, 1974.

MILOJKOVIĆ VLADA, SRS, Ražanj, 1960.

MIROVIĆ mr DEJAN, SRS, Beograd, 1972.

MLADENOVIĆ BOJAN, SRS, Beograd, 1973.

MOMČILOV Dr PAJA, SRS, Beograd, 1948.

MUNjIĆ MIRKO, SRS, Čačak, 1957.

NIKOLIĆ М. MILAN, SRS, Arilje, 1964.

PAUNOVIĆ – MILOSAVLjEVIĆ Dr GORDANA, SRS, Zemun, 1957.

PERIĆ SRETO, SRS, Ljubovija, 1959.

PETKOVIĆ LJUBIŠA, SRS, Beograd, 1952.

PLEĆEVIĆ DUŠANKA, SRS, Bor, 1953.

PLUŽAREVIĆ VITOMIR, SRS, Vrdnik, 1950.

POP – LAZIĆ GORDANA, SRS, Zemun, 1956.

POPOVIĆ ZORAN, SRS, Ljig, 1956.

PRELIĆ DOBRISLAV, SRS, Ratkovo, 1963.

RADETA VJERICA, SRS, Zemun, 1955.

RADIĆ GOJKO, SRS, Subotica, 1960.

RADOVANOVIĆ MILOVAN, SRS, Aleksinac, 1954.

RAGUŠ MARINA, SRS, Beograd, 1969.

SAVIĆ NIKOLA, SRS, Niš, 1959.

SPAHO SULEJMAN, SRS, Loznica, 1949.

STEVANOVIĆ DRAGAN, SRS, Surdulica, 1973.

STOJANOVIĆ FILIP, SRS, Beograd, 1944.

ŠAROVIĆ NEMANJA, SRS, Beograd, 1974.

ŠKRBIĆ MILAN, SRS, Apatin, 1960.

TODOROVIĆ DRAGAN, SRS, Beograd, 1953.

TOMAN MARINA, SRS, Beograd, 1972.

VESELINOVIĆ MILAN, SRS, Novi Pazar, 1956.

VUKIĆEVIĆ LIDIJA, SRS, Beograd, 1962.

VUKOVIĆ JADRANKO, SRS, Zemun, 1961.

VUKOVIĆ SLOBODAN, SRS, Beograd, 1953.

ŽIVANOVIĆ mr SRBOLjUB, SRS, Jelenča, 1953.

ŽIVKOV DRAGAN, SRS, Bačko Gradište, 1958.

ŽUTIĆ Dr NIKOLA, SRS, Beograd, 1952.

Izvor: Poslanička grupa Srpska radikalna stranka, saziv od 11. juna 2008. godine, Skupština Srbije

Poslanička grupa Ujedinjeni regioni Srbije 2012-14

DINKIĆ mr MLAĐAN predsednik

G17

Beograd

1964.
GRUBJEŠIĆ SUZANA zamenik predsednika

G17

Beograd

1963.
ILIĆ mr VLADIMIR

G17

Požarevac

1963.
JOKOVIĆ IVAN

PŽK

Zaječar

1961.
JOVANOVIĆ dr NIKOLA

ZZŠ

Trstenik

1948.
KALANOVIĆ mr VERICA

G17

Beograd

1954.
KITANOVIĆ NENAD

G17

Doljevac

1968.
KOVAČ VESNA

G17

Beograd

1965.
MILENIĆ SAŠA

ZZŠ

Kragujevac

1967.
MITROVIĆ BRANISLAV

G17

Užice

1966.
NOVKOVIĆ ANA

G17

Kovin

1965.
SAVELjIĆ SLAVICA

ZZŠ

Kragujevac

1965.
STEVANOVIĆ RAJKO

PŽK

Zaječar

1958.
STOJANOVIĆ PLAVŠIĆ SNEŽANA

G17

Leskovac

1961.
TRAVAR MILJEVIĆ JELENA

G17

Žitište

1979.

Izvor: Poslanička grupa Ujedinjeni regioni Srbije

Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István - Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor

Republička izborna komisija je, na sednici održanoj 8.februara , donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista VAJDASAGI MAGYAR SZOVETSEG – PASZTOR ISTVAN – SAVEZ VOJVOĐANSKIH MAĐARA-IŠTVAN PASTOR, koju je podneo Savez vojvođanskih Mađara – Vajdasagi Magyar Szovetseg za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16.mart 2014.godine

1. Balint Pastor , 1979, dipl. pravnik – master, Subotica

2. Laslo Varga , 1976, dipl. pravnik, Palić

3. Elvira Kovač, 1982, dipl. ekonomista, Zrenjanin

4. Arpad Fremond, 1981, profesor razredne nastave, Pačir

5. Zoltan Pek, 1962, narodni poslanik, Senta

6. Anamarija Viček, 1973, logoped – master, Novi Sad

7. Lajoš Lantoš, 1944, penzioner, Vršac

8. Balint Juhas, 1982, dipl. ekonomista, Mali Iđoš

9. Marta Terteli Telek, 1976, nastavnik, Martonoš

10. Laslo Feher, 1962, dipl. inženjer saobrađaja, Bačko Gradište

11. Tivadar Bunford, 1962, dipl. ekonomista – građevinski inženjer , Subotica

12. Elvira Janoši, 1955, psiholog, sportski radnik, Palić

13. Deže Čejtei, 1962, elektro inženjer , Banatsko Aranđelovo

14. Judit Čapo, 1968, tehničar pravne struke, Bezdan

15. Peter Gebleš, 1978, profesor razredne nastave, Ada

16. Rozalija Ekres, 1957, dipl. ekonomista, Temerin

17. Jožef Hegediš, 1969, doktor veterinarske medicine, Bajmok

18. Robert Ruža, 1988, sistem administrator, Nova Crnja

19. Robert Fazekaš, 1976, sistemski administrator, Stara Moravica

20. Žužana Kalman, 1974, učiteljica, Gornji Breg

21. Kristijan Zoltan, 1961, građevinski inženjer, Kula

22. Arpad Kiš, 1955, preduzetnik, Bajmok

23. Žužana Kovač, 1965, profesor razredne nastave, Torda

24. Leonora Radič, 1988, student, Doroslovo

25. Tamaš Poša, 1980, radnik opštinske uprave, Bogaraš

26. Laslo Molnar, 1973, mašinski inženjer , Bečej

27. Erika Farago, 1982, inženjer agronomije, Bajmok

28. Tivadar Bogoš, 1965, poljoprivredni inženjer, Skorenovac

29. Atila Šefer, 1977, urbanista, Stara Moravica

30. Žužana Vatai, 1960, sekretar mesne zajednice, Senta

31. Akoš Bergel, 1983, dipl. biolog, Srbobran

32. Lehel Kermeš, 1982, poljoprivrednik, Čantavir

33. Noemi Horvat, 1984, profesor razredne nastave, Čoka

34. Atila Pribila, 1968, profesor filozofije, Sombor

35. Jožef Sabo, 1966, preduzetnik, Adorjan

36. Emeše Dečov, 1988, istoričar, Bačko Petrovo Selo

37. Imre Kern, 1949, dipl. inženjer tehnologije, Subotica

38. Atila Molnar, 1977, profesor biologije i hemije, Zrenjanin

39. Iren Kristian, 1983, ekonomista, Feketić

40. Atila Geče, 1986, inženjer informatike, Ada

41. Ferenc Banči, 1964, inženjer mehanizacije, Rumenka

42. Andrea Kikić, 1977, master ekonomije, Subotica

43. Sabina Kiš, 1984, dipl. inženjer organizacionih nauka, Debeljača

44. Robert Elveđi, 1983, ekonomista, Svetozar Miletić

45. Robert Fejstamer, 1979, dipl. ekonomista, Kanjiža

46. Vladimir Bodor, 1983, dipl. pravnik, Bačka Palanka

47. Mirela Balint Novak, 1984, dipl. ekonomista-master, Subotica

48. Atila Kabok, 1982, student, Rusko Selo

49. Šandor Egereši, 1964, dipl. ekonomista, Bačka Topola

50. Atila Juhas, 1967, pomođnik pokrajinskog sekretara, Senta

51. Žužana Boconadi, 1977, ekonomski tehničar, Bečej

52. Bela Butaš, 1982, advokatski pripravnik, Subotica

53. Tibor Balo, 1959, profesor , Novi Bečej

54. Katalin Sanka, 1967, radnik, Svilojevo

55. Jožef Apro, 1963, zemljoradnik, Totovo Selo

56. Pavle Elhart, 1953, ugostitelj, Vajska

57. Terezija Gligor, 1974, inženjer hortikulture, Subotica

58. Karolj Ranc, 1953, privatni preduzetnik, Pančevo

59. Atila Babi, 1964, dipl. pravnik, Bačka Topola

60. Hajnalka Buranj, 1980, student, Senta

61. Roland Kabok, 1980, televizijski reditelj, Novi Sad

62. Zoltan Šifliš, 1952, filmski reditelj, Subotica

63. Julijana Kovač, 1960, inženjer zaštite na radu, Novi Kneževac

64. Šandor Čikoš, 1968, prosvetni radnik, Apatin

65. Zoltan Šarnjai, 1958, veterinar, Kanjiža

66. Renata Petervari, 1990, student, Bečej

67. Robert Vereš, 1973, kontrolor, Bačko Dušanovo

68. Tivadar Borbelj, 1990, novinar, Zrenjanin

69. Kornelia Mirić Namestovski, 1981, profesor razredne nastave, Bačka Topola

70. Karolj Mesaroš, 1951, pomoćnik predsednika opštine, Senta

71. Dr Ferenc Dujmović, 1950, profesor medicinskog fakulteta, lekar specijalista, Temerin

72. Etelka Dirner, 1951, penzioner, Subotica

73. Nebojša Marjanović, 1964, profesor matematike, Beograd

74. Imre Halgato, 1955, dipl. inženjer građevine, Feketić

75. Anita Kovač Olajoš, 1984, arhitekta, Senta

76. Ričard Tripolski, 1982, elektro inženjer, Bečej

77. Ištvan Olah, 1957, referent arhiviranja, Subotica

78. Patricia Pinter, 1991, student, Padej

79. Marija Boršoš, 1965, domađica, Telečka

80. Mihalj Kovač, 1955, mašinski inženjer, Ada

81. Andor Deli, 1977, dipl. pravnik – magistar, Novi Sad

82. Tibor Aladžić, 1972, elektro inženjer, Šupljak

83. Edit Sarka, 1967, strukovni vaspitač, Hetin

84. Šandor Dudaš, 1983, mašinski inženjer, Novo Orahovo

85. Kornel Kopas, 1983, zemljoradnik, Kevi

86. Robert Šanta, 1975, mašinski inženjer, Bačko Petrovo Selo

87. Ana Sič, 1964, profesor istorije, Bački Vinogradi

88. Rudolf Posa, 1957, novinar, Novi Sad

89. Jožef Klenanc, 1953, službenik, Bogojevo

90. Ela Dobo, 1982, ekonomista, Kanjiža

91. Laslo Korhec, 1946, penzioner, Kula

92. Lorant Mađar, 1974, doktor medicine, Subotica

93. Ramona Zombori, 1994, učenik, Sajan

94. Endre Husak, 1966, poljoprivredni tehničar, Pačir

95. Tibor Pataki, 1963, profesor istorije, Senta

96. Melinda Ladišić, 1969, službenik – administrator, Novi Sad

97. Zoltan Hečko, 1984, maš. inženjer termotehnike, Subotica

98. Janoš Vajda, 1946, nastavnik, Torda

99. Diana Domanj Dudaš, 1981, dipl. ekonomista, Bačka Topola

100. Tibor Pletikosić, 1964, nastavnik, Orom

Celu listu možete videti na stranici Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István – Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor, RIK

Listu možete uporediti s listom kandidata Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István – Savez vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastore podnetu za izbore 2012,

Listu možete uporediti sa sastavom Poslaničke grupa Savez vojvođanskih Mađara 2012-14

Srpska radikalna stranka - dr Vojislav Šešelj

.

Republička izborna komisija je na 40. sednici, održanoj 10. februara razmatrala i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine. Pre toga, Republička izborna komisija je na 38. sednici, održanoj 8. februara, razmatrala i donela Zaključak o otkalanjanju nedostataka Izborne liste SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine kojim se podnosiocu izborne liste , Srpskoj radikalnoj stranci nalaže da najdocnije u roku od 48 časova od časa dostavljanja ovog Zaključka, otkloni nedostatke izborne liste i pravno valjane podatke podnese Republičkoj izbornoj komisiji.

1. Dr Vojislav Šešelj, 1954, profesor univerziteta, Zemun

2. Nemanja Šarović, 1974, dipl. pravnik, Beograd

3. Ljiljana Mihajlović, 1965, ekonomista, Zemun

4. Milorad Mirčić, 1956, dipl. inženjer tehnologije, Novi Sad

5. Zoran Krasić, 1956, dipl. pravnik, Beograd

6. Vjerica Radeta, 1955, dipl. pravnik, Zemun

7. Đurađ Jakšić, 1977, profesor istorije, Novi Sad

8. Mr Marko Milenković, 1974, asistent Univerziteta u Nišu, Žitorađa

9. Nataša Jovanović, 1966, turistički vodič, Kragujevac

10. Tomislav Ljubenović, 1951, inženjer metalurgije, Leskovac

11. Nikola Savić, 1959, profesor, Niš

12. Lidija Dimitrijević, 1975, master ekonomista, Leskovac

13. Mladen Obradović, 1980, apsolvent teologije, Zemun

14. Ivan Ivanović, 1978, inženjer menadžmenta, Aranđelovac

15. Milanka Simić, 1989, strukovni ekonomista, Bečmen

16. Dobrosav Dobrić, 1961, dipl. inženjer agronomije, Zvečan

17. Zoran Despotović, 1965, veterinar, Prijepolje

18. Ivana Zečević, 1961, profesor, Titel

19. Sreto Perić, 1959, dipl. pravnik, Ljubovija

20. Milorad Krstin, 1955, poljoprivredni tehničar, Taraš

21. Irena Miljković, 1974, saradnik u prirodnim naukama, Kuršumlija

22. Rodoljub Milošević, 1957, maturant gimnazije, Požarevac

23. Momčilo Duvnjak, 1958, saobraćajni tehničar, Kruševac

24. Dr Goranka Ašćerić, 1965, lekar, Turija

25. Aleksandar Šešelj, 1993, student, Zemun

26. Zvonko Mihajlović, 1972, ekonomista, Štrpce

27. Jasminka Oluić, 1961, novinar, Beograd

28. Vojislav Kulačanin, 1973, tekstilni tehničar, Vašica

29. Milovan Radovanović, 1954, pravnik, Aleksinac

30. Dragana Trajković, 1968, mašinski inženjer, Lazarevac

31. Miljan Damjanović, 1984, dipl. inženjer organizacionih nauka, Beograd

32. Zoran Ognjanović, 1954, dipl. ekonomista revizor, Beograd

33. Biljana Živojinović, 1978, službenik, Beograd

34. Goran Čvorović, 1971, master teoretičar umetnosti, Vranje

35. Slobodan Bezbradica, 1976, dipl. elektroinženjer, Rastina

36. Ivana Borac, 1966, lektor srpskog jezika, Zemun

37. Bojan Ilić, 1979, mašinski tehničar, Pirot

38. Božidar Delić, 1956, penzioner, Beograd

39. Ana Samardžić, 1988, apsolvent medicine, Beograd

40. Milovan Šegrt, 1969, tehničar finalne prerade drveta, Majdanpek

41. Vladan Tomović, 1980, profesor istorije, Zubin Potok

42. Nada Vasić, 1954, ekonomski tehničar, Beograd

43. Bojan Mladenović, 1973, dipl. prostorni planer, Beograd

44. Saša Trifunović, 1981, istoričar, Čačak

45. Marina Ristić, 1974, administrativni radnik, Beograd

46. Vitomir Plužarević, 1950, šumarski tehničar, Vrdnik

47. Nikola Lalić, 1945, ekonomista, Bajmok

48. Zlatija Sević, 1960, daktilograf, Beograd

49. dr Nikola Žutić, 1952, doktor istorijskih nauka, Stari Banovci

50. dr Mile Rakić, 1956, profesor, Beograd

51. Ivana Dizdarević, 1971, preduzetnik, Beograd

52. Branislav Rankić, 1962, dipl. inženjer metalurgije, Kaluđerica

53. mr Goran Mihajlović, 1963, magistar tehničkih nauka, Trstenik

54. Ana Nikodinović – Poznanović, 1979, službenik, Beograd

55. Tihomir Perić, 1963, energetičar, Niš

56. Dragan Bozalo, 1970, hemijski tehničar, Gajdobra

57. Biljana Nikolić, 1974, dipl. inženjer poljoprivrede, Mionica

58. Zdravko Topalović, 1965, strukovni ekonomista, Beograd

59. Goran Pavlović, 1964, privatni preduzetnik, Paraćin

60. Snežana Avramović, 1962, mašinski tehničar, Zemun

61. Milan Ćuk, 1956, privatni preduzetnik, Bački Gračac

62. dr Aleksandar Petković, 1950, lekar hirurg, Niš

63. Verica Karić Tomasović, 1976, specijalista hemijskih nauka, Rača

64. mr Srboljub Živanović, 1953, magistar tehničkih nauka, Jelenča

65. Milan Milovanović, 1954, pravnik, Užice

66. Dragana Vidojković, 1974, dipl. filolog opšte lingvistike, Bor

67. Slobodan Vuković, 1953, autolimar, Borča

68. Dragan Trifunović, 1966, rukovalac centralnog grejanja, Kruševac

69. Zorica Kontić, 1980, tehničar PTT saobraćaja, Banatski Despotovac

70. Dragutin Perić, 1958, dipl. pravnik, Priština

71. Dušan Ilić, 1980, ekonomista, Beograd

72. Lidija Latinkić, 1957, preduzetnik, Ralja

73. Dragan Mladenović, 1956, inženjer organizacije rada, Barič

74. Dragan Žikić, 1952, mašinski tehničar, Kragujevac

75. Cveta Milanov, 1962, trgovac, Dimitrovgrad

76. Vuko Tasić, 1954, privatni preduzetnik, Beograd

77. Bratimir Spasić, 1956, pravnik, Prokuplje

78. Tara Krasić, 1989, student, Beograd

79. Ljubiša Kukolj, 1962, inženjer saobraćaja, Beograd

80. Dragan Medić, 1959, profesor, Bač

81. Gordana Gajić, 1967, službenik, Smederevska Palanka

82. Vasilije Minić, 1940, penzioner, Pančevo

83. Zoran Čeperković, 1968, elektromehaničar, Temerin

84. Vera Filipović, 1962, penzioner, Knić

85. Filip Stojanović, 1944, pedagog, Beograd

86. Sulejman Spaho, 1949, radnik, Loznica

87. Ružica Nikolić, 1976, dipl. defektolog surdolog, Beograd

88. Srđo Komazec, 1958, dipl. inženjer građevine, Nova Pazova

89. Vladimir Nikolić, 1982, viši muzički vodič prevodilac, Aranđelovac

90. Ana Veličković, 1971, laborant biologije, Kruševac

91. Goran Radojičić, 1961, dipl. inženjer šumarstva, Surdulica

92. Milan Gajevac, 1979, privatni preduzetnik, Sremska Mitrovica

93. Mirjana Živković, 1946, ugostiteljski tehničar, Jagodina

94. Dragan Đerković, 1956, privatni preduzetnik, Kraljevo

95. Mile Stamenković, 1954, penzioner, Zemun

96. Ana Minić, 1973, dipl. hemijski tehnolog, Raška

97. Nikola Đukanović, 1980, apsolvent demografije, Beograd

98. Srđan Stojiljković, 1970, profesor istorije, Niš

99. Zorica Knežević, 1954, dipl. pravnik, Loznica

100. Uroš Alavanja, 1949, penzioner, Vranić

Ceo spisak možete videti na stranici SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj

Listu možete uporediti s listom kandidata Srpske radikalne stranke 2012

U skupštinskom sastavu 2012-14. Srpska radikalna stranka nije imala poslanike, a sadašnji spisak kandidata za poslanike možete uporediti sa sastavom Poslaničke grupe SRS u sazivu od 1. juna 2008.

Listu kandidata SRS na vanrednim izborima za Skupštinu Beograda možete da vidite u PDF formatu na stranici
Izborna lista 5. SRPSKA RADIKALNA STRANKA – DR VOJISLAV ŠEŠELj,

Ujedinjeni regioni Srbije - Mlađan Dinkić

Republička izborna komisija je na 41. sednici, održanoj 11. februara, razmatrala i donela Rešenje kojim se proglašava Izborna lista UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 16. mart 2014. godine

1. Mlađan Dinkić, 1964, magistar ekonomskih nauka, Beograd

2. Saša Milenić, 1967, profesor filozofije, Kragujevac

3. Verica Kalanović, 1954, magistar tehničkih nauka, Trstenik

4. Vidoje Petrović, 1961, oficir, Lešnica

5. Branislav Jovanović, 1955, dipl. pravnik, Niš

6. Suzana Grubješić, 1963, dipl. politikolog, Beograd

7. Boško Ničić, 1960, dipl. ekonomista, Zaječar

8. Vladan Vasić, 1971, magistar ekonomskih nauka, Pirot

9. Slavica Saveljić, 1965, dipl. sociolog, Kragujevac

10. Milan Đokić, 1972, magistar fizičke kulture, Knjaževac

11. Miroslav Aleksić, 1978, dipl. ekonomista, Trstenik

12. Ana Novković, 1965, profesor razredne nastave, Kovin

13. Predrag Marković, 1955, izdavač, Beograd

14. Nenad Kitanović, 1968, poljoprivrednik, Doljevac

15. Dragana Živanović, 1973, dipl. inženjer poljoprivrede, Rača

16. Nebojša Zdravković, 1969, profesor univerziteta, Kragujevac

17. Milan Stošić, 1958, elektrotehničar, Kragujevac

18. Snežana Živanović Katić, 1971, doktor biotehničkih nauka, Kragujevac

19. Slaviša Zlatanović, 1967, dipl. inženjer građevine, Leskovac

20. Ivan Joković, 1961, pravnik, Zaječar

21. Vesna Kovač, 1965, ekonomista, Beograd

22. Ivan Jegorović, 1983, sportski trener, Obrenovac

23. Uroš Trajković, 1969, doktor specijalista pedijatar, Vranje

24. Danijela Vujičić, 1978, dipl. pravnik, K. Mitrovica

25. Danilo Ljevnaić, 1976, dipl. ekomomista, S. Mitrovica

26. Perica Kiridžić, 1970, privatni preduzetnik, Stajićevo

27. Sanja Stajić, 1977, doktor medicine, Merošina

28. Zoran Ostojić, 1956, dipl. ekonomista – novinar, Beograd

29. Veroljub Stevanović, 1946, dipl. mašinski inženjer, Kragujevac

30. Snežana Stojanović Plavšić, 1961, dipl. psiholog, Leskovac

31. Milan Popović, 1949, turizmolog, Pirot

32. Branislav Mitrović, 1966, profesor informatike, Užice

33. Jelena Travar – Miljević, 1979, dipl. inženjer upravljanja tehničkim sistemima u medicini, Žitište

34. Dalibor Mitić, 1978, advokat, Paraćin

35. Stevica Spajić, 1971, dipl. ekonomista, Požarevac

36. Jelena Jevtić, 1959, magistar ekonomskih nauka, Novi Sad

37. Darko Miletić, 1965, doktor medicine, Jagodina

38. Milan Dopuđa, 1980, magistar kvaliteta i bezbednosti hrane, Smederevo

39. Nadica Momirov, 1967, prevodilac norveškog jezika, Subotica

40. Dragan Blažić, 1969, dipl. inženjer saobraćaja, Kruševac

41. Jovan Nešović, 1970, magistar tehničkih nauka, Kraljevo

42. Nela Cvetković, 1970, dipl. ekonomista, Vranje

43. Nebojša Ivanov, 1963, dipl. pravnik, Dimitrovgrad

44. Dejan Kulja , 1980, profesor fizičkog vaspitanja, Titel

45. Vesna Nađ, 1966, specijalista pedijatrije, Kula

46. Vladan Novović, 1981, dipl. politikolog, Bor

47. Jožef Šandor, 1961, marketinženjer menadžer, Senta

48. Blagica Todorović, 1974, dipl. ekonomista – master, Svilajnac

49. Vladimir Ilić, 1963, dipl. ekonomista, Požarevac

50. Nikola Jovanović, 1948, lekar specijalista internista, Trstenik

51. Vesna Perović – Kurko, 1962, dipl. ekonomista, Bor

52. Miodrag Miljković, 1958, dipl. mašinski inženjer, Trstenik

53. Nenad Stevanović, 1969, dipl. ekonomista, Osečina

54. Nina Samardžić, 1970, dipl. ekonomista, Beograd

55. Milan Čačić, 1973, strukovni ekonomista, Beočin

56. Goran Stanković, 1975, specijalista – strukovni menadžer, Aleksandrovac

57. Ivana Kovačević, 1965, profesor pedagogije, Novi Sad

58. Bratislav Petrović, 1975, dipl. ekonomista, Vlasotince

59. Momčilo Spasić, 1952, lekar, specijalista urgentne medicine, Čačak

60. Radmila Štulić, 1968, lekar specijalista – psihijatar, Bajina Bašta

61. Zoran Ilić, 1964, doktor veterinarske medicine, Lebane

62. Grujica Veljković, 1963, dipl. pravnik, Aleksinac

63. Slavica Simović, 1972, dipl. ekonomista, Požega

64. Zoran Vidanović, 1965, dipl. pravnik, Niška Banja

65. Nebojša Krstić, 1964, primarijus doktor medicinskih nauka, kardiolog, Niš, Medijana

66. Tanja Glišić, 1983, master kulturologije, Loznica

67. Ćamil Hajrizović, 1959, dipl. inženjer tehnologije, Tutin

68. Mihajlo Zdravković, 1983, dipl. ekonomista, Niš

69. Slavica Miljković Petrović, 1957, dipl. mašinski inženjer, Kragujevac

70. Borko Jovanović, 1979, dipl. inženjer elektrotehnike, Čačak

71. Dragiša Latinović, 1961, tehnolog ulja, Srpska Crnja

72. Mirjana Skorić, 1980, dipl. politikolog, Raška

73. Zoran Vorkapić, 1965, dipl. inženjer mašinstva – master, Plandište

74. Negovan Stanarčić, 1959, dipl. pravnik, Šabac

75. Danijela Veljković, 1972, magistar zaštite životne sredine, Aleksinac

76. Dragi Damnjanović, 1958, lekar pedijatar, Žagubica

77. Aleksandar Ljubić, 1971, mašinski inženjer , Beograd

78. Sašica Antonijević Vujić, 1967, strukovni ekonomista, Malo Crniće

79. Aranđel Stojković, 1973, inženjer mašinstva, Brus

80. Velibor Milojičić, 1963, pomoćni istraživač matematike, Kula

81. Anđelka Pejčinović Brkić, 1970, dipl. ekonomista, Paraćin

82. Aleksandar Damjanić, 1971, lekar, Aranđelovac

83. Goran Ljubić, 1966, SB tehničar, Doljevac

84. Ivana Grbić, 1978, dipl. politikolog, Beograd

85. Perica Đorđević, 1964, profesor, Smederevska Palanka

86. Milić Milović, 1950, dipl. mašinski inženjer, Knić

87. Milena Manojlović Knežević, 1967, dipl. ekonomista, Loznica

88. Milan Pešić, 1978, magistar nauka fizičke kulture, Niš

89. Zoran Jotić, 1968, inženjer mašinstva, Požega

90. Danica Vasiljević, 1965, dipl. ekonomista, Beograd

91. Đorđe Popov, 1968, elektroničar, Novi Bečej

92. Darko Tomić, 1974, ekonomista, Trgovište

93. Maja Stojanović, 1965, psiholog, Niš

94. Nenad Perić, 1951, maturant gimnazije, Velika Plana

95. Nikola Radojičić, 1973, dipl. inženjer poljoprivrede, Valjevo

96. Hristijana Popović, 1968, master dipl. defektolog, Beograd

97. Miro Lazarević, 1954, specijalista hirurgije, Gornji Milanovac

98. Radomir Zotović, 1959, preduzetnik, Bački Petrovac

99. Sonja Radisavljević, 1978, dipl. inženjer mašinstva, Lazarevac

100. Dalibor Jekić, 1977, dipl. ekonomista, Kragujevac

Celu listu možete videti na stranici: Ujedinjeni regioni Srbije – Mlađan Dinkić

Spisak kandidata možete uporediti sa sasatvom Poslaničke grupe Ujedinjeni regioni Srbije 2012-14,u Skupštini Srbije

i sa kandidatima liste
Ujedinjeni regioni Srbije 2012 ;

Izborna lista 6. UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ

Arhiva nedeljnika Vreme>

Pogledajte arhivu