<< VESTI | | 07.03.2016 09:47


 

Kandidati za poslanike 2016: Lista Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje

Listu "Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje" uporedite sa listom: ALEKSANDAR VUČIĆ - BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO na izborima 2014.

Videti takođe: Poslanici SNS u sazivu 2014.

Red. brojIme i prezimeGodina rođenjaZanimanjeMesto prebivališta
1.Aleksandar Vučić 1970diplomirani pravnikNovi Beograd
2.Rasim Ljajić 1964lekarNovi Pazar
3.Maja Gojković1963advokatNovi Sad
4.Milan Krkobabić1952diplomirani ekonomistaBeograd
5.Goran Knežević1957diplomirani ekonomistaZrenjanin
6.Aleksandra Tomić1969doktor ekonomskih naukaBeograd
7.dr Aleksandar Martinović1976doktor pravnih naukaRuma
8.Miroslav Lazanski1950diplomirani pravnik - vojni komentatorNovi Beograd
9.Ljiljana Đurović1953.književnicaBeograd
10.Andreja Mladenović1975.pravnikZemun
11.Dušan Borković1984profesionalni sportistaPančevo
12.Jadranka Jovanović1958operska pevačicaBeograd
13.Bogdan Obradović1966teniski trenerBeograd
14.Aleksandra Đurović1976profesor srpskog jezikaBeograd
15.Marija Obradović1974novinarBeograd
16.Veroljub Matić1953diplomirani inženjer geodezijeKoceljeva
17.Vladimir Đukanović1979diplomirani pravnikBeograd
18.Biljana Pantić Pilja1983advokatNovi Sad
19.Aleksandar Marković1981diplomirani ekonomistaBeograd
20.dr Milorad Mijatović1947doktor matematičkih naukaNovi Sad
21.Ivana Stojiljković1981diplomirani inženjer pejzažne arhitektureUžice
22.Veroljub Arsić1969ekonomistaPožarevac
23.Marijan Rističević1958zemljoradnikInđija
24.Dragana Barišić1975lekar - psihijatarKruševac
25.prof. dr Ljubiša Stojmirović1950profesor univerzitetaBeograd
26.prof. dr Marko Atlagić1949univerzitetski profesorBeograd
27.Jelena Mijatović1977vaspitačBeograd
28.prof. dr Zoran Dragišić1967profesor univerzitetaBeograd
29.Đorđe Komlenski1965diplomirani pravnikBeograd, Obrenovac
30.Milena Bićanin1964profesor istorijeBeograd, Surčin
31.Miroslav Markićević1958mašinski tehničarČačak
32.prof. dr Milan Knežević1952profesor medicinskih naukaKragujevac
33.Dubravka Filipovski1967diplomirani pedagogBeograd
34.mr Igor Bečić1971magistar industrijskog menadžmentaVrbas
35.Miodrag Linta1969profesor istorijeNovi Beograd
36.Ljiljana Malušić1958diplomirani sociologVoždovac
37.Mihailo Jokić1948penzionerValjevo
38.Branimir Rančić1953doktor medicine -neuropsihijatarNiš
39.Dušica Stojković1979diplomirani politikolog za međunarodne posloveBeograd, Rakovica
40.dr Muamer Bačevac1977lekarNovi Pazar
41.Željko Sušec1977prosvetni radnikPančevo
42.Aleksandra Maletić1982diplomirani psihologNovi Sad
43.Jovan Palalić1971advokatBačka Palanka
44.Vladimir Orlić1983doktor nauka - elektrotehnike i računarstvaBeograd
45.Mira Petrović1956specijalista strukovni ekonomistaNovi Beograd
46.Mirko Krlić1955novinarZrenjanin
47.Bojan Torbica1974diplomirani pravnikBački Jarak
48.Katarina Rakić1979diplomirani pravnikBeograd, Grocka
49.Milovan Drecun1957magistar ekonomskih naukaBeograd
50.prof. dr Vladimir Marinković1976profesor univerzitetaBeograd, Voždovac
51.Jelena Žarić Kovačević1981advokatNiš
52.Zoran Bojanić1959ekonomistaKraljevo
53.Slaviša Bulatović1975diplomirani pravnikVranje, Vranjska Banja
54.Vesna Marković1974diplomirani ekonomistaBeograd
55.Duško Tarbuk1972ekonomistaZemun
56.Branislav Blažić1957hirurgBeograd
57.Olivera Pešić1979diplomirani ekonomistaLeskovac
58.Darko Laketić1975doktor medicine - specijalista Prokuplje
59.Dragan Šormaz1967političarSmederevo
60.Jasmina Karanac1967novinarBeograd, Novi Beograd
61.Konstantin Arsenović1940general pukovnik u penzijiNovi Beograd
62.Velimir Stanojević1964diplomirani inženjer poljoprivredeČačak
63.Tijana Davidovac1986ekonomistaBeograd, Lazarevac
64.Ivan Manojlović1975master ekonomistaKruševac
65.Goran Nikolić1967carinski referentOdžaci
66.Jasmina Obradović1961diplomirani ekonomistaFutog
67.Milimir Vujadinović1979diplomirani ekonomistaSubotica
68.Marko Parezanović1986profesor tehnike i informatikeČačak
69.Milanka Karić1957diplomirani pravnikBeograd
70.Meho Omerović1959diplomirani politikologBeograd, Palilula
71.Aleksandar Jugović1975profesor srpskog jezika i književnostiČačak
72.Stanija Kompirović1968diplomirani pravnikKosovska Mitrovica
73.Nikola Jolović1977diplomirani ekonomistaNovi Pazar
74.Momo Čolaković1940ekonomista u penzijiNovi Sad
75.Tanja Tomašević Damnjanović1982diplomirani pravnikVršac
76.Radovan Jančić1958građevinski tehničarNovi Kneževac, Srpski Krstur
77.Radoslav Cokić1958diplomirani inženjer prerade drvetaSmederevska Palanka
78.Svetlana Nikolić Pavlović1955doktor specijalista medicineĆuprija
79.Žarko Bogatinović1964diplomirani inženjer poljoprivredeLeskovac
80.Branimir Jovanović1979diplomirani politikologKraljevo
81.Ivana Nikolić1989master inženjer saobraćajaUb
82.Žika Gojković1972diplomirani menadžer u privrediSombor
83.Milovan Krivokapić1949lekarKosovska Mitrovica
84.Milena Turk1986diplomirani hemičarTrstenik
85.Radmilo Kostić1971diplomirani ekonomistaPirot
86.Snežana Petrović1965diplomirani ekonomistaUžice
87.Snežana Petrović1972specijalni politikologNovi Beograd
88.Marko Zeljug1983veterinarski tehničarSurčin, Jakovo
89.Žarko Mićin1982diplomirani pravnikNovi Sad
90.Nataša Mihailović Vacić1972novinarBeograd, Vračar
91.Blaža Knežević1968diplomirani ekonomistaŠabac
92.Ana Ćirić1988diplomirani inženjer organizacionih naukaBeograd, Voždovac
93.Milanka Jevtović Vukojičić1960diplomirani socijalni radnikPriboj
94.Živko Vrcelj1959lekar specijalista hirurgSremska Mitrovica
95.Srbislav Filipović1984diplomirani ekonomistaBeograd
96.Maja Mačužić1977diplomirani ekonomistaKraljevo
97.Milija Miletić1968veterinarski tehničarSvrljig
98.Aleksandar Čotrić1966književnikBeograd
99.Gordana Predić1965diplomirani istoričarBeograd, Čukarica
100.Miroljub Stanković1946diplomirani pravnik u penzijiNiš
101.Mladen Grujić1966diplomirani inženjer organizacije radaBeograd
102.Borka Grubor1960lekarLoznica
103.Zoran Milekić1955građevinski tehničarKučevo
104.Dragomir Karić1949privrednikBeograd
105.Ljibuška Lakatoš1972profesor fizičkog vaspitanjaStara Pazova
106.Marko Blagojević1976politikologBeograd
107.Dragan Jovanović1972diplomirani inženjer mašinstvaTopola
108.Dragana Kostić1971diplomirani ekonomistaSokobanja
109.Milosav Milojević1954elektrotehničarAranđelovac
110.Krsto Janjušević1984dipl. inž. industrijskog menadžmentaPriboj
111.Sonja Vlahović1969diplomirani ekonomistaNovi Beograd
112.Marko Gavrilović1978ekonomistaObrenovac
113.Hadži Milorad Stošić1954oficir za telekomunikacijuNiš
114.Vesna Rakonjac1967lekar specijalista higijeneKruševac
115.Dragan Savkić1947penzionerSopot
116.Ostoja Mijailović1979diplomirani ekonomistaČačak
117.Milena Ćorilić1944diplomirani ekonomista u penzijiŠabac
118.Vlado Babić1960lekar specijalista medicine radaSombor
119.Dragan Veljković1964diplomirani pravnikŠtrpce
120.Ljubica Mrdaković Todorović1962doktor medicineNiš
121.Jovica Jevtić1975diplomirani inženjer elektrotehnikeRaška
122.Vladimir Petković1979pogonski tehničar mašinske obradeBarajevo
123.Olivera Ognjanović1969diplomirani menadžerGrocka
124.Zvonimir Đokić1960vazduhoplovnotehnički elektroinženjerBeograd
125.Goran Kovačević1970diplomirani ekonomistaKragujevac
126.Desanka Repac1949stomatologSubotica
127.Ognjen Pantović1989master inženjer saobraćaja Beograd, Palilula
128.Dalibor Radičević1976diplomirani inženjer mašinstvaAleksinac
129.Nataša Jovanović1967diplomirani ekonomistaMladenovac
130.Borisav Kovačević1943diplomirani filolog u penzijiZemun
131.Aleksandra Majkić1979diplomirani pravnikKikinda
132.Stanislava Janošević1986master ekonomijeZrenjanin
133.Nenad Mitrović1973ekonomistaBujanovac
134.Mirko Čikiriz1963diplomirani pravnikKragujevac
135.Studenka Kovačević1982diplomirani inženjer menadžmentaBor
136.Radoslav Jović1957doktor medicine - specijalistaKraljevo
137.Mladen Lukić1977diplomirani inženjer šumarstvaBajina Bašta
138.Vera Jovanović1947ekonomistaBeograd, Rakovica
139.Milan Novaković1963diplomirani inženjer poljoprivredeNovi Sad
140.Vladica Dimitrov1974lekar – specijalista radiologijeDimitrovgrad
141.Ana Čarapić1985diplomirani ekonomistaKuršumlija
142.Branko Popović1975doktor - specijalista pneumoftiziologijeNova Varoš
143.Boban Birmančević1969doktor naukaŠabac
144.Sandra Božić1979diplomirani politikologPančevo,Omoljica
145.Živan Đurišić1947penzionerVelika Plana
146.Aleksandra Jevtić1976doktor biotehničkih naukaVrnjačka Banja
147.Violeta Lutovac1986doktor medicineVarvarin
148.Milan Ljubić1978doktor medicineNiš
149.Goran Avramović1962lekar - specijalistaSmederevo
150.Nevenka Kostadinova1972diplomirani hemičarBosilegrad
151.Krstimir Pantić1972diplomirani inženjer metalurgijeKosovska Mitrovica
152.Nikola Radonjić1987diplomirani pravnikBeograd
153.Olivera Pauljeskić1971diplomirani hemičarŽagubica
154.Mileta Poskurica1954profesor doktor medicinskih naukaKragujevac
155.Mirko Mihajlović1960doktor medicine - specijalista pedijatrijeAleksandrovac
156.Marija Rakić1982diplomirani vaspitačLeskovac
157.Goran Matić1978diplomirani ekonomistaBečej
158.Svetlana Milijić1970magistar farmacije - specijalista Niš
159.Aleksandra Žigić1975medicinska sestraŠid
160.Dragan Nikolić1960advokatVranje
161.Ranko Janjić1967fudbalski trenerNovi Bečej
162.Nevenka Milošević1966profesor razredne nastaveIvanjica
163.Nikola Radosavljević1975master ekonomistaJagodina
164.Dušan Marić1963novinarVelika Plana
165.Biljana Ilić Stošić1964politikolog - profesor filozofijeKragujevac
166.Jovica Rajić1958diplomirani ekonomistaParaćin
167.Svetislav Vukmirica1972diplomirani pravnikKikinda
168.Violeta Ocokoljić1988diplomirani turizmologKovin
169.Đorđe Džekov1954preduzetnikSrbobran
170.Vladan Paunović1967profesor narodne odbraneZaječar
171.Dušanka Lončarević1966diplomirani farmaceutBeograd
172.Radoslav Marjanović1989diplomirani ekonomistaBeograd
173.Momir Matić1953diplomirani pravnikBanja Koviljača
174.Mirjana Đurđević1960diplomirani menadžer za nekretnineBeograd
175.Miomir Ralević1960advokatMajdanpek
176.Milan Ardalić1946diplomirani inženjer poljoprivredeBačka Topola
177.Jadranka Gršić1972diplomirani analitičar zaštite životne sredineSubotica
178.Saša Marjanović1978privatni preduzetnikGolubac
179.Milan Đurica1967privrednikNovi Beograd
180.Slađana Štetić1963doktor medicine - specijalista psihijatrijePirot
181.Svetomir Stojanović1980diplomirani pravnikTemerin
182.Branislav Stefanović1938viši sportski trenerBeograd
183.Biljana Savović1960pravnikSečanj
184.Jovo Komazec1955doktor – specijalista ginekologije i akušerstvaInđija
185.Dragan Božić1962magistar farmacijeTitel, Šajkaš
186.Vesna Đujić1971profesor razredne nastaveMionica
187.Radoslav Simić1958diplomirani inženjer vodoprivredne melioracijeSmederevska Palanka
188.Dragan Arsić1979diplomirani politikolog za novinarstvo i komunikologijuGornji Milanovac
189.Dragica Uzanović1960diplomirani specijalni pedagogVladimirci
190.Slobodan Ovuka1963doktor medicine - specijalista ginekologijePančevo
191.Nenad Stojković1977diplomirani ekonomistaVlasotince
192.Sanja Tucaković1973diplomirani ekonomistaKragujevac
193.Darko Božović1969diplomirani marketing menadžerBačka Palanka
194.Miodrag Bulajić1970diplomirani inženjer poljoprivredeKikinda, Banatsko Veliko Selo
195.Jelena Sogić1986viši strukovni zdravstveni radnikSombor
196.Predrag Marković1959inženjer poljoprivredeLjubovija
197.Goran Mladenović1979diplomirani ekonomistaVladičin Han
198.Ana Čuknić Momčilović1979diplomirani farmaceut - specijalistaSvilajnac
199.Zoran Savanov1959kožarski tehničarKovačica, Debeljača
200.Dejan Torbica1974diplomirani ekonomistaBeograd
201.Svetlana Ćaldović - Šijaković1966diplomirani etnologČajetina
202.Miloš Tošanić1964master industrijskog i inženjerskog menadžmentaLazarevac
203.Miroslav Burazer1964diplomirani menadžerNovi Beograd
204.Ljiljana Beronja1959specijalista pedijatrijeKula
205.Miloš Slijepčević1974diplomirani geograf - turizmologBeograd
206.Nikola Cimeša1978diplomirani ekonomistaBeograd
207.Jelena Miljković1989doktor medicineĆićevac
208.Nikola Vasiljević1984ekonomistaBeograd
209.Ines Šljivić1980diplomirani pravnikKruševac
210.Nataša Ivanović1978vaspitačPetrovac na Mlavi
211.Nemanja Joksimović1990diplomirani pravnikBeograd
212.Julijana Petrović1963penzionerBeograd
213.Dijana Vladičić1981master inženjer elektrotehnike i računarstvaBeograd
214.Ljiljana Kosorić1957pedijatarKosjerić
215.Vladimir Kovačević - Jurašin1991građevinski tehničarBeograd
216.Milica Todorović1986diplomirani ekonomistaSmederevo, Udovice
217.Nikola Gavrilović1987diplomirani master kriminalistaBeograd
218.Mirjana Radulac1985ekonomista u turizmuBeograd
219.Vesna Ranković1989master prostorni planerBarajevo
220.Miloš Đukić1984diplomirani pravnikBeograd
221.Dušan Domazet1980diplomirani saobraćajni inženjerSurčin
222.Nataša Vujičić1956diplomirani pravnikLučani
223.Nikola Janković1949doktor naukaZemun
224.Marijana Milnović1988diplomirani menadžer bezbednostiBeograd
225.Nataša Nikolić1990studentBeograd
226.Nemanja Filipović1989pravni tehničarBeograd
227.Bojana Vujanović1974administartivni tehničarSurčin, Jakovo
228.Vera Paunović1947ekonomista u penzijiLazarevac
229.Filip Gojković1995ekonomski tehničarBeograd
230.Nadica Nikolić -Tanasijević1970arheologGrocka, Ritopek
231.Jelisaveta Veljković1951učiteljica u penzijiSremski Karlovci
232.Mladen Đuričić1987tehničar mehanikeBeograd
233.Katarina Kušaković1992tehničar za zaštitu životne sredineBeograd
234.Grozdana Banac1951pravnikBeograd
235.dr Ivan Bauer1967profesor univerzitetaBeograd, Stari grad
236.dr Predrag Jelenković1965doktor komunikoloških naukaNiš
237.Svetlana Selaković1957diplomirani pravnik - advokatNovi Sad
238.Gorjana Marinković1990komunikologStara Pazova
239.Ljiljana Nedeljković1972diplomirani medicinsko-laboratorijski inženjerLoznica
240.Slavica Živković1970master ekonomistaBeograd, Zemun
241.Aleksandra Kojić1977diplomirani pravnikBeograd
242.Avro Osmajlić1987ekonomistaBeograd
243.Danijela Veljović1977diplomirani pravnikKragujevac
244.Slobodan Veličković1947vazduhoplovni vojni elektroinženjer u penzijiBeograd
245.Momčilo Vuksanović1952slikar u penzijiDespotovac
246.Milica Mijović1992student pravnog fakultetaPančevo
247.Timotije Nikolić1938pravnik u penzijiKraljevo
248.Goran Pekarski1965ekonomistaBeograd, Kaluđerica
249.Ljiljana Rančić1954magistar farmacijeKnić
250.Rajka Velaga1989diplomirani biohemičarSurčin

( Lista Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje RIK, 6. 03. 2016.)


 

Poslanici SNS u sazivu 2014

Poslanikstrankamestogodište
ALEKSIĆ DRAGANSNSOsečina1963.
ALEKSIĆ IRENASNSKraljevo1978.
ANASTASOV ADRIANASNSNiš1985.
ANDRIĆ MIRJANASNSBeograd1959.
ATLAGIĆ prof. dr MARKOSNSBeograd1949.
BABIĆ VLADOSNSSombor1960.
BABIĆ ZORANSNSVrnjačka Banja1971.
BARIŠIĆ Dr DRAGANASNSKruševac1975.
BEČIĆ mr IGORSNSVrbas1971.
BERIĆ NEBOJŠASNSSombor1972.
BERONjA Dr LjILjANASNSKula1959.
BIRMANČEVIĆ Dr BOBANSNSŠabac1969.
BLAŽIĆ Dr BRANISLAVSNSBeograd1957.
BOGATINOVIĆ ŽARKOSNSLeskovac1964.
BOJANIĆ ZORANSNSKraljevo1959.
CVETANOVIĆ MILORADSNSBeograd, Mladenovac1962.
DIMITROV VLADICASNSDimitrovgrad1974.
DRECUN MILOVANSNSBeograd1957.
ĐOKOVIĆ MIRJANASNSČačak1966.
ĐUKANOVIĆ VLADIMIRSNSBeograd1979.
ĐURICA MILANSNSNovi Beograd1967.
ĐURIŠIĆ ŽIVANSNSVelika Plana1947.
ĐUROVIĆ ALEKSANDRASNSBeograd1976.
FILIPOVIĆ ANASNSKragujevac1980.
GIRIĆ Dr NINOSLAVSNSLeskovac1955.
GVOZDENOVIĆ Dr SLOBODANSNSValjevo1965.
ILIĆ STOŠIĆ BILjANASNSKragujevac1964.
ISAILOVIĆ Dr OBRADSNSBeograd, Obrenovac1950.
JANKOVIĆ BRANKASNSSremski Karlovci1964.
JANKOVIĆ DUŠANSNSIrig1954.
JEVTIĆ IVICASNSSmederevo1960.
JEVTIĆ JOVICASNSRaška1975.
JEVTOVIĆ VUKOJIČIĆ MILANKASNSPriboj1960.
JOLOVIĆ NIKOLASNSNovi Pazar1977.
JOVIĆ Dr RADOSLAVSNSKraljevo1957.
JOVIČIĆ ALEKSANDARSNSBeograd1987.
JOZIĆ ZORANSNSBlace1969.
KNEŽEVIĆ prof. dr MILANSNSKragujevac1952.
KOSTIĆ RADMILOSNSPirot1971.
KOVAČEVIĆ DEJANSNSGornji Milanovac1979.
KOVAČEVIĆ GORANSNSKragujevac1970.
KOVAČEVIĆ MILANSNSSremska Mitrovica1962.
KRLIĆ MIRKOSNSZrenjanin1955.
LAKATOŠ LjIBUŠKASNSStara Pazova1972.
LAKETIĆ Dr sci. med. DARKOSNSProkuplje1975.
LUKIĆ MLADENSNSBajina Bašta1977.
LUTOVAC VIOLETASNSVarvarin1986.
MAKSIMOVIĆ SAŠASNSNovi Bečej1976.
MALETIĆ ALEKSANDRASNSNovi Sad1982.
MALUŠIĆ LjILjANASNSBeograd, Voždovac1958.
MARJANOVIĆ MIRJANASNSSurčin, Boljevci1979.
MARKOVIĆ ALEKSANDARSNSBeograd1981.
MARKOVIĆ VESNASNSBeograd, Zemun1974.
MARTINOVIĆ ALEKSANDARSNSRuma1976.
MIĆIN ŽARKOSNSNovi Sad1982.
MIJATOVIĆ JELENASNSBeograd, Palilula1977.
MIJATOVIĆ Dr PREDRAGSNSVršac1950.
MILEKIĆ ZORANSNSKučevo1955.
MILOJEVIĆ MILOSAVSNSAranđelovac1954.
MILOŠEVIĆ NEVENKASNSIvanjica1966.
MILOŠEVIĆ VLADANSNSVladimirci1962.
MITROVIĆ NENADSNSBujanovac1973.
MLADENOVIĆ GORANSNSVladičin Han1979.
MRDAKOVIĆ TODOROVIĆ Dr LjUBICASNSNiš1962.
NEKTARIJEVIĆ Dr DEJANSNSSmederevska Palanka1961.
NIKOLIĆ DRAGANSNSVranje1960.
NIKOLIĆ DUŠICASNSBeograd1962.
NIKOLIĆ MILjANASNSKosovska Mitrovica1971.
NIKOLIĆ NENADSNSBeograd1987.
NIKOLIĆ SANjASNSBeograd, Zvezdara1980.
NIKOLIĆ TANASIJEVIĆ NADICASNSGrocka1970.
NOVAKOVIĆ MILANSNSNovi Sad1963.
OBRADOVIĆ JASMINASNSNovi Sad1961.
OBRADOVIĆ MARIJASNSBeograd1974.
ORLIĆ dr VLADIMIRSNSBeograd, Čukarica1983.
PAJOVIĆ Dr ALEKSANDARSNSLučani1958.
PANTIĆ KRSTIMIRSNSLazarevac1972.
PANTIĆ PILJA BILjANASNSNovi Sad1983.
PAULjESKIĆ OLIVERASNSŽagubica1971.
PAUNOVIĆ DRAGANSNSVeliko Gradište1959.
PERANOVIĆ Dr ALEKSANDARSNSŠabac1976.
PERIĆ SLOBODANSNSPetrovac na Mlavi1964.
PEŠIĆ OLIVERASNSLeskovac1979.
PETKOVIĆ VLADIMIRSNSBarajevo1979.
POLOVINA DRAGANSNSBeograd, Stari grad1953.
POSKURICA MILETASNSKragujevac1954.
PRALICA ZORANSNSBeograd1967.
PRIBOJAC JELISAVETASNSKraljevo1956.
RADIČEVIĆ DALIBORSNSAleksinac1976.
RAKIĆ KATARINASNSGrocka1979.
RAKONjAC Dr VESNASNSKruševac1967.
RANČIĆ Prim. dr BRANIMIRSNSNiš1953.
SAVOVIĆ BILjANASNSSečanj1960.
SIMIĆ dr VESNASNSKnjaževac1966.
STEVANOVIĆ MILANSNSBeograd1958.
STOJANOVIĆ MOMIRSNSNiš1958.
STOJILjKOVIĆ IVANASNSUžice1981.
STOJKOVIĆ DUŠICASNSBeograd1979.
STOJKOVIĆ VELIBORSNSVlasotince1966.
STUPAR DUŠANSNSBeograd1956.
SUŠEC ŽELjKOSNSPančevo1977.
ŠARAC SUZANASNSBeograd1981.
ŠORMAZ DRAGANSNSSmederevo1967.
ŠUŠNjAR KATARINASNSSurčin1990.
TATOMIR NEBOJŠASNSJagodina1968.
TOMAŠEVIĆ DAMNJANOVIĆ TANJASNSVršac1982.
TOMIĆ dr ALEKSANDRASNSBeograd1969.
TOŠANIĆ MILOŠSNSLazarevac1964.
TOŠIĆ VELINKASNSLoznica1963.
TOŠKOVIĆ VUČETASNSNovi Sad1941.
TURK MILENASNSTrstenik1986.
VASILjEVIĆ BRATIMIRSNSNiš1953.
VLAHOVIĆ SONjASNSNovi Beograd1969.
VUČETIĆ Dr JEZDIMIRSNSLoznica1947.
VUKADINOVIĆ GORANSNSLeskovac1965.
VUKMIRICA SVETISLAVSNSKikinda1972.
ZINDOVIĆ DRAGOLjUBSNSPrijepolje1965.
ZORIĆ Dr GORDANASNSKovin1954.
ŽIVKOVIĆ MILINKOSNSBor1960.

Poslanici kojima je prestao mandat

ANDREJEVIĆ DEJANSNS16.04. do 12.09.2014.1971.
JARIĆ DRAŽENSNS16.04.do 15.09.2014.1978.
KOSTIĆ VLADETASNS16.04. do 26.12.2014.1972.
STEVANOVIĆ MARIJASNS16.04.do 15.09.2014.1977.
ZIRIĆ BOJANSNS16.04.2014 - 27.10.2014.1983.

( Poslanici, saziv 2014. Sajt Skupštine)


POŠALJI KOMENTAR REDAKCIJI ODŠTAMPAJ TEKST
 

O izbornim lutanjima informišite se u web specijalu Vremena

O izbornim lutanjima informišite se u web specijalu Vremena

Po broju prijavljenih 29 lista izbori 2016. podsećaju na izbore iz 1990. na kojima su u prvom krugu dvokružnih većinskih izbora podnete 44 izborne liste, ili na izbore 1993 kada 77 podnosilaca izbornih lista u 9 izbornih jedinica nije dobilo mandate, ili na izbore 1997 kada je 89 podnosilaca izbornih lista 15 imalo liste u pet i više od ukupno 29 izbornih jedinica, a mandate dobilo 8.

O izbornim lutanjima od nastanka višestranačja informišite se u Web specijalu Kako smo birali

Uporedite liste kandidata za poslanike iz 2016. i 2014.

Listu "Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje" uporedite sa listom: ALEKSANDAR VUČIĆ - BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO na izborima 2014.

Videti takođe: Poslanici SNS u sazivu 2014.

Na 72. sednici, održanoj 6. marta, članovi Republičke izborne komisije su razmatrali i doneli Rešenje kojim se proglašava Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE za izbore za narodne poslanike Narodne skupštine, raspisane za 24. april 2016. godine.

RIK je na sednici doneo Rešenje kojim se utvrđuje da Marina Đukanović, diplomirani pravnik iz Beograda, postaje član RIK-a u proširenom sastavu i da Filip Katić, diplomirani pravnik iz Beograda, postaje zamenik člana RIK-a u proširenom sastavu, kao predstavnici podnosioca proglašene izborne liste kandidata za narodne poslanike Narodne skupštine, na izborima raspisanim za 24. april 2016. godine: ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE.

Sednici je predsedavao predsednik Republičke izborne komisije prof. dr Dejan Đurđević.

Informacije o održanim sednicama, RIK

Listu "Aleksandar Vučić - Srbija pobedjuje", čine Srpska napredna stranka, Socijaldemokratska partija Srbije, PUPS, Nova Srbija, Pokret socijalista, Srpski pokret obnove, Srpska narodna partija, Pokret snaga Srbije i Samostalni DSS.

 

 

 

 

Novinarnica

 

Novosti

 

Naslovi.net